آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

چالش 20 حقیقت
زمان کنونی: 11-24-2020، 04:43 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: 20575
آخرین ارسال: ch_77
پاسخ 51
بازدید 7402

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 4.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حقیقت 20 چالش

چالش 20 حقیقت
نویسنده :20575   آفلاین
نفر اول ٬ بیست تا حقیقت از خودشو میگه و بعد ٬ نام کاربری کسی که میخوادو زیر پستش مینویسه
من ( یا اگه خواست خودش ) به اون کاربر آدرس اینجا رو پ.خ میدیم و باخبرشون میکنیم که شما ازشون چی خواستین ؛ این به این معنیه که به گفتن بیست حقیقتِ خودش دعوت شده
پس اونم میاد و بیستای خودشو میگه و نام نفر بعدی رو زیر پستش میاره تا دوباره....

حـــــالا موضوع اصلی اینجـاست ؛ خیلیا شاید بگن.. بیست حقیقت از چی ؟
این بیست حقیقت میتونه راجب خودتون ٬ اعتقاداتتو به موضوعات مختلف ٬ علاقتون به جایی٬ کسی ٬ انجام کاری ٬ چیزی یا شایدم استعدادا و طـــرز فکرو...... باشه ! در کل چیزایی که فکر میکنید جالبه بقیه راجبتون بدونن....درسته اولش شاید آسون نباشه ٬ اما خوب میشه یه نگاهی به نکته ها وچیزایی که از خودمون میدونیم بندازیم

**اگه بیشتر از یه بار دعوت شدین میتونین بیستای دیگه بنویسین ( که یکم سخته ) یا فقطـــ بیاین و اسم کاربری رو که میخواین بنویسین یا اصلا کلا کاری نکنین

پس همتون بیست حقیقتِ خودتونو آماده کنین که شاید شما هم به رو کردنش دعوت بشین !

به عنوان نفر اول دعوت م یکنم از

ADMIN

تا 20 حقیقت از خودش بگه

نویسنده :leniah   غایب
١ عاشق خدام
٢ زياد از كره اى ها خوشم نمياد
٣ درسم خيلى خوبه
٤ بارسا رو خيلىىىىى دوس دارم
٥ دختر خوبيم
٥ اسمم لنيا نيست
٦ به نظرم پسرا زياد جالب نيستن (. همه شون نه )
٧ مامانمو خيلىىىى دوس دارم
٨ خيلىىى شلوغم
٩ عاشق فيلم the maze runner
١٠ دانشگاه نرفتم!!!!( چ حقيقته جالبى) 
١١ عاشقه خودم
١٢ از تهران متنفرم
١٣ پول دوس دارم!!
١٤ از رو رفتارم خيلى ها بهم ميگن ديوونه
١٥ از كلمه ببخشيد بدم مياد و ازش استفاده نميكنم
١٦ حقيقتا چت روم جاى چرتيه
١٧ تو كل كل استادم
١٨ به نظرم يارانه چيز بديه
١٩ خيلى خوش تيپم
٢٠ تو شهرمون خيلى معروفم
تمام

نفر بعدی:
Agent3-01

نویسنده :†▶♕мαηɗαηα♕◀†   غایب
و نفر بعد؟؟
∞ ‌
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Agent3-01   آفلاین

اول از همه سلام مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

هیچوقت فکر نمی کردم بیام و تواین تاپیک پست بذارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

فکر می کنم ازلحاظ سنی جزو پیشکسوتای انجمن محسوب بشم نونا و به قول یکی از دوستان حتی اجوما خیلی ها م با توجه به سن بعضی هاتون من می تونم جای مامانتون باشم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

میرسیم به اصل مطلب:
1. از نظر دیگران خیلی مهربونم هم تو چهره و هم تو رفتار. مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

2. ادمیم که دیر (خیلی دیر) عصبانی میشم ولی ممکنه یه جایی عصبانی بشم که کسی انتظارشو نداره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

3. خیلی ساده ام و این سادگی خیلی جاها به ضررم بوده. مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

4. از لحاظ اعتقادی ادم مذهبی هستم . مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

5. از 9 سالگی به انتخاب خودم چادر برا پوشش انتخاب کردم و تا الان هم حفظش کردم و بهش افتخار می کنم با هیچی عوضش نمی کنم. مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

6. به حریم ها و حرمت ها شدیدا اعتقاد دارم. مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

7. به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی نماز خوندن ترک نکرده و نمی کنم ان شاءالله خدا اون روزو نیاره .مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

8. عمیقا به گذشت اعتقاد دارم و خودمم خیلی ادم با گذشتی هستم طبق نظر دوستان .مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

9. صبرم خیلی زیاده و اهل ناله و شکایت نیستم .کاملا به حکمت خدا برای اتفاقاتی که در زندگی میوفته ایمان دارم. مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

10. متاسفانه تو مسایل بیشتر احساسی عمل می کنم تا منطقی . مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

11. در جمع کم حرفم ولی در جای خودش اهل شوخی هم هستم. مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد در این حد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

12. مامان مهربونیم خیلی سختگیر نیستم (بازم از نظر اطرافیان) البته در جای خودش خیلی جدیم. مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

13. برای بچه هام هم مامانم و هم یه دوست صمیمی.همه جوره با من راحتن و مشکلاتشونو به من میگن.مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

14. همه بهم میگن از نظر قیافه ای مثل خواهر بزرگترم برای بچه هام تا مامان.مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

15. جدیدا یه دلتنگی خیلی بزرگی تو زندگی پیدا کردم که تا اخر عمرم هم برطرف نخواهد شدشاید با مرور زمان کمی کمرنگ بشه ولی هیچوقت از بین نمیره و یکی از دلایلی که تو انجمن خودمو سرگرم می کنم هم اینه. مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

16. به همسرم شدیدا علاقه دارم و همین هم باعث شده لوس بشه و خیلی برام ناز کنه البته شاید نظر اونم همین باشه. مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

17. خانوادمو شدید دوست دارم و هر کاری برای دوام و استحکامش انجام میدم حتی شده جونمو میذارم.و همین در بعضی جاها باعث اسیب روحی به خودم شده ولی از این بابت اصلا پشیمون و ناراحت نیستم. مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

18. مادر شوهر خواهرشوهر و جاریم خیلی دوسم دارن و به زبون میارن البته خوب منم اونارو دوست دارم . مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

19. رنگ سبز و یاسی دوست دارم . مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

20. خیلی اهل گشت و گذار نیستم و کمتر از خونه بیرون میام .کارای خونه دوست دارم مخصوصا اشپزی و شیرینی پزی. مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خیلی از خودم تعریف کردم خسته شدم دیگه . مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نفر بعدی دوست عزیز:

haniyeh74

نویسنده :haniyeh74   آفلاین
سلام و ممنون از دوست گلمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که منو دعوت کرد

1-خودخواهم یکم...دوس دارم وقتی چیزی رو صاحب شدم فقط مال خودم باشه و به هیچ کس تقسیمش نکنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
2-رو حجابم حساسممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...چادر خیلی دوس دارم باهاش احساس ارامش میکنم...دوس ندارم کسی در مورد حجابم مسخرم کنه..نظر بده بگه این رنگ بهت نمیاد یا این لباس بیشتر بهت میاد...
3-دوس دارم با همه زود جور بشممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد،زود صمیمی بشم..طوری که اگه توی یه جایی به مدت چندساعت پیش یکی بشینم غیرممکنه سرحرف باهاش باز نکنم
4-همیشه سعی میکنم لبخند رو صورتم باشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد..همیشه جایی یا مکانی وارد میشم لبخند میزنم چون باور دارم کسی که شما رو نمیشناسه اولین برخورد با لبخندتو ببینه خیلی روش تاثیر داره
5-آشپزی رو خیلی دوس دارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد،دوس دارم چیزهای جدید درس کنم...از اینکه دیگرام از دست پختم تعریف کنن خیلی خوشحال میشم
6-زود ناراحت میشممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...ولی سعی میکنم کسی از ناراحتیم چیزی نفهمه..کلا همه چیزو تو خودم میریزم،وقتی ناراحتم به کسی چیزی نمیگم
7-زود اعصبانی نمیشم...بیشتر اوقات در مقابل اعصبانیت دیگران سکوت میکنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
8-اهل تفریح و گشت و گذارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...تابه حال کسی باهام بیرون نرفته بگه باهات خوش نمیگذره..همش دوس دارن با من برن بیرون
9-بیشتر سرم کارای فنی در میره تا درس خوندن...البته تو مدرسه شاگرد خوبی بودممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد و هنوزم هستم.درس رو از روی اجبار نمیخونم
10-رازدار بـــــســـــیــــار خوبی هستممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...تاحالا بدقولی نکردم
11-مسافرت با خانواده رو ترجیح میدم تا به دوستام
12-شناگر ماهری اممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...از اونجا که یادمه از سوم ابتدایی شنا میرفتم
13-عاشق بچه های کوچولو اممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد،اینم بگما از بچه های بی ادب و لوس خوشم نمیاد
14-از کلاس گذاشتن متنفرممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد،از ادمایی که کلاس میذار و پز میدن و لوس حرف میزنن شدیدا متنفرم...خودم ساده ام چه تو لباس چه تو حرف زدن چه  زندگی چه همه چی....
15-دوس مجازی و واقعی برام یکیهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...خیلی دوس دارم با دوستای مجازیم قرار بذارم و ببینمشون(البته دخترا هااامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)
16-شیک پوشیدن و شیک گشتنو دوس دارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...با اینکه محجبه هستم ولی شیک ترین لباس دوس دارم تو عروسی  ها یا مراسما بپوشم..با اینکه چادر میگیرم ولی شیک ترین مانتو هارو میپوشم...و دوس دارم قشنگ ترین روسری رو بذارم
17-به نظر خودم بامعرفتم..حسود هستممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
18-عاشق اهنگ ها و موزیک شادم..اصلا از موزیک های غمگین خوشم نمیاد...تا وقتی شاد هست چرا غمگین گوش بدیم..والامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
19-عاشق رانندگی و دور دورممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...دوس دارم با ماشین برم بیرون و بگردم..مخصوصا شبا
20-زندگی کردن و خیلی دوس دارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ...و بارها از خدا بخاطر شانس هایی که واسه زندگی کردن و کمک هایی که بارها خودم لمسش کردم ممنونم و همیشه شاکر خدامم...

تموم شد

نفربعدی هم سنی اممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد(مصطفی)دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :SWAT.I.R.I   آفلاین
هلووووو

ممنون از دوست خبم هانیه خانوم که منو دعوت کرد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

1-خودخواه و لجباز و 1دنده و حرف حرف خودم باید باشه...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

2-خیلی مهربونم و در مقابل اگه عصبی بشم خیلی زیاد عصبی میشم

3-حسود هستم ولی خیلی کم و خیلی هم لذت جو

4-از خیانت خوشم نمیاد و دوس ندارم بی معرفت باشم

5-هر کسی هر طور باهام رفتار کنه باهاش رفتار میکنم

6-هر کسی بخاد باهام بازی کنه (بازی با زندگیم) زنده بمونه باید هر ثانیه خدارو شکر کنه

7-هیجان رو دوست دارم و کارهایی که هیجان داره رو انجام میدم

8-رانندگی رو خیلی دوس دارم اونم با سرعت زیاد

9-کسایی رو ک دوسشون دارم رو خیلی اذیت میکنم (ابراز علاقه)

10-زود رنج و نازک نارنجی به خصوص اگه این 2 مورد باعثش از کسایی باشه ک دوسشون دارم

11-مامانمو دوسش دارم و اگه خونه نباشه دپرس میشم

12-خیلی سختی کشیدم تو این 20 سال سنم

13-گاهی آب زیر کاه میشم

14-دوستام میگن خیلی زرنگم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15-بچه های کوچولو و نازو خیلی دوس دارم و حرصشون میدم از دوس داشتن

16-دوس دارم از نیروهای یگان ویژه بشم و دارم خودمو آماده میکنم واسه سال دیه ک برم

17-فیلمها و بازیهای اکشن البت ن همشون رو خیلی دوس دارم

18-اطلاعات نظامیم خیلی زیاده به خاطر علاقه ای که دارم

19-ماشین مورد علاقه م : لامبو

20-کسی که میاد این چالش منو میخونه و یک نفر (خاص) هست و خودشم میدونه کیه "دوسش دارم"

اگه بد بود و ب دل نشست معذرت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

و دعوت میکنم از کاربر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Special Force IR

نویسنده :Ay Sona   آفلاین
1.اسمم فاطمه س .. اسم مستعارم فهیمه
2. با اینکه عاشق شهرمم ولی خیلی دوست دارم ساکن مشهد باشم
3.پرسپولیسیم .. با افتخارمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
4.از دکترها خیلی می ترسم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
5.اهل سفر نیستم .. ولی سفرهای زیارتی رو همیشه پایه م
6.اهل حساب کتابم (البته نه همیشه)
7.کسی با اعصابم بازی کنه یا الکی بهم استرس وارد کنه رو نمی بخشم
8.احساساتیم .. هر چند یه وقتایی هم حس می کنم قلبم مثل سنگ شده
9.دوستام اگر چیزی بخوان و از دستم بر بیاد حتما براشون انجام میدم
10.از اینکه بهم امر و نهی بشه اصلا خوشم نمیاد
11.وقتی یه چیزی رو اعصابمه اگر کسی کنارم باشه تا باهاش حرف بزنم زود آروم میشم
12.اهل بگو بخندم ..
13.به یاد گیری زبان ها و گویش های مختلف خیلی علاقه دارم .. ولی هیچ وقت نشد جدی برم دنبالش
14.از ترکیب رنگ های قرمز، سفید و مشکی خیلیییییییی خوشم میاد
15.از رنگ آبی بدم میاد .. البته بی ربط به پرسپولیسی بودنم نیست .. ولی از بچگی یادم نمیاد چیزی به رنگ آبی خریده باشم .. ولی در عوض هدیه و سوغاتی آبی زیاد گرفتممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
16. بهمن ماهیم
17.دیدار با دوستای صمیمی مجازیم همیشه از بهترین خاطراتم بوده .. خیلی عزیزن براممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
18.آشپزی کردن رو دوست دارم
19.خونه کاه گلی و چوبی با یه حیاط سر سبز و جوی آب خونه مورد علاقمه
20. بیستمی هم عاشق گروه بیستممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دوست عزیز بعدی: гօოεօ

نویسنده :Nɪɴɪʟɪɴ   آفلاین
با تشکر از فاطمه جون که ننو دعوت کرد 
خب شروع میکنیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
1.من اسمم نازنینه
2.اهواز زندگی میکنم اما گاهی دوس دارم یه شهر دیگه میبودم مثل اصفهان یا یه جایی دیگه
3.ازفوتبال و کلا ورزش بدم میاد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
4.عاشق کره و دوس دارم اونجا زندگی کنم
5.ریلکسم خیلییی
6.خیلی چیزا برام مهمه و خیلییی چیزا مهم نیس
7.آدم مهربونیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
8.زود عصبی میشم اما به رو خودم نمیارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
9.بلد نیستم دروغ بگم 
10.دوستای زیادی دارم
11.عاشق مدیریتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
12.عاشق پارک جونگ مین مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ماله منه مابه منه ماله منه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
13.از افراد خوشگل خوشم میاد دوستشون دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
14.خیلی چیزا به عنوان یه تیک یا یه عادت میشه برام مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
15.خوشگلم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
16.دوس داشتنیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
17.خونگرمممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
18.گوشام سه جفت سوراخ داره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ( خو دیه چی میگفتم که واقعین باشه؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد )
19.بغل دوس دارم
20.داستان نویسی که عاشقشم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نفر بعدی دعوت من :  "AtEfEh"

نویسنده :"AtEfEh"   آفلاین
سلام ممنون از نازنین جون ولی چراااااااااااا منو دعوت کردی من دوست ندارم پته خودمو بریزم رو آبمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
1.اسمم که مشخصه عاطفه س.
2.اهل سفر هستم البته با دوستانو ترجیح میدم.
3.خیلی زود عصبانی میشم البته به طرفمم برمیگرده.
4.کلا همه میدونن با من نباید کاری داشته باشن به قول معروف پارو دمم نزارن اگه بزارن اووووووووووفمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
5.صمیمی ترین دوستم شکوفس(ناظر انجمن)
6.توی به یاد آوردن چهره و اسم خنگم ولی تو کارای یادگرفتنی خیییییییییلی باهوشم.
7.همه ی امتحانای دانشگاهمو تو مترو خوندم.مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
8.حافظه کوتاه مدتم فوق العاده قویه.
9.یه اخلاق خیلی بد دارم یه نفر میفته یا یه قیافه عجیب غریب میبینم یا یه پسر گه ای میبینم نمی تونم جلو خندمو بگیرم.
10.بیشتر موقع ها جدی شوخی میکنم.
11.خییییلی خوب تقلب میرسونم ولی معمولا زیاد نمی تونم تقلب کنم.
12.معلم دین و زندگی سال سوم هنرستانم خیییییییییییییییییییییییییییییییییییلی اسگل کردم امیدوارم تا قبل از مرگم بتونم ازش حلالیت بگیرم.
13.معمولا دیر از یه چیزی خوشم میاد ولی وقتی خوشم بیاد دیگه ولش نمی کنم.مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
14.بعضی موقع ها میرم تو فاز مسخره بازی تو ت.ل.گ.ر.ا.م با شوکو انقد چرتو پرت میگیم میخندیم که کل خانوادمون فهمیدن ما خلیم.
15.عاشق اون کلیپاییم که تو کاشان با شوکو مسخره بازی درآوردیم و گرفتیم(مخصوصا اون که دم استخر بود من سوتی دادم).
16.کلا خیلی تنبلم تو خونه ام چی بشه کار کنم.
17.از آشپزی اصلا خوشم نمیاد ولی کیکپزی و شیرینی پزیو دوست دارم خیلیم استعداد دارم.
18.از تلفنی حرف زدن اصلااااااااا خوشم نمیاد یعنی کلا نمی دونم چی بگم کل حرفام پشت تلفن(نه-اوهوم-باشه)مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
19.خیییییییییلی بد ضایع میکنم به قول دوستام نابود میکنم طرفو ولی الان بهتر شدم قبلنا کسی جرات نداشت زیاد حرف بزنه جلوم میترسید سوتی بده من دست بگیرم.مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
20.عااااااااااااااااااااشق شهر بازیم مخصوصا بازیای هیجانی ولی هیشکیو ندارم باهام بیاد همه میترسن حتی شوکومهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نفر بعدی : بانوی بهاری
ღ2PMღ
ღJUNHOOღ

نویسنده :SMart GIRL   آفلاین
سلام خوبید یه تشکر ویژه میکنم از عاطفه جون که انقدر زحمت کشیدن منو دعوت کردن واقعا باید یه تشکر وبژه ازشون کرد حالا به وقتش جبران میکنم براشون حالا از خودم بگم براتون که

1-اسمم میناستمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

2-خیلی مهربونم گاهی اوقاتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

3-خیلی بدجنسم همیشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

4-خیلی زود عصبی میشم و همش غر میزنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 

5-سیاست مدارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

6-رفیقام میگن موزمارم تا معلما ازم تعریف میکنن بچه ها میگن خانم اینو میگی این که از صدتا شیطونم بدتره واقعا از این دوستا داشته باشی نیازی به دشمن نداریمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

7-خیلی کمرو و خجالتیممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

8-عاشق کره اممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

9-بازیگر مورد علاقم کیم سوهیونه از پروفایلم مشخصه

10-درسم عالیه الان مدرسه نمونه دولتی میرممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

11-از اشپزی کردن متنفرم اما شیرینی پزیو دوس دارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

12-خیلی تنبلممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

13-رفیق بازم بدجورمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

14-از افراد لوس به شدت متنفرم

15-خیلی صادقانه حرفامو به طرف میزنم اما بعدش تازه میفهمم چی گفتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

16-خونوادم مذهبی اند برا همین تو مدرسه بهم میگن بچه مثبتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

17-از کتاب خوندن متنفرممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

18-اما عاشق فیلم دیدنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

19-از مدرسه متنفرم بیست و چهار روز دیگه شروع میشه واویلامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

20-و اخریشم این که عاشق دختر خاله هامم قابل توجه بعضیامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

و نفر بعدیو اعلام میکنم 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :SAHEL2015   آفلاین
سلام دوستان عزیز،من زود میرم سر اصل مطلب؛

1.اسمم ساحل ـه
2.عاشــــــــــق فیلمای کره ایم
3.از دو جا متنفرم:مدرسه و حموم
4.خوش اخلاقم اما چون تو خونه حوصلم سر میره هی غر میزنم
5.به سختی با یکی دوست میشم اما وقتی که باهاش دوست شدم محاله از هم جدا شیممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
6.از آدمای باحال و شوخ خوشم میاد و خیلی دلم میخواد مثـِ اونا باشم
7.با حجابم و خیلی بهش اهمیت میدم
8.از آدمای حسود بیزارم
9.تو کارای خونه بسیار تنبلم البتــِ خواهرم دست منم از پشت بستهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
10.به زبان انگلیسی،کره ای و ترکی علاقه دارم
11.نقاشیم خیلی خوبه
12.ورزشم افتضاحه
13.زرنگم ولی خیلی موقع ها به ترک تحصیل فک میکنم...خخخ(درسه دیگه نمیزاره حتی آدم فکر و ذکر درس و حسابی داشته باشه)
14.زیاد حرف نمیزنم
15.دوست دارم به بقیه کمک کنم ولی وقتی بعضیا نمیفهمن که چه لطفی در حقشون کردم دلم میشکنه
16.قدر چیزایی که دارمو میدونم و خوب نگهشون میدارم(مثلا سه ساله از یه کیف مدرسه استفاده میکنم)
17.از غیبت کردن بدم میاد و اونایی که غیبت میکنن رو سرزنش میکنم
18.زود قضاوت نمیکنم و مثبت اندیشم
19.دوس دارم با بطری آب بخورم(یه حالی میده)
20.دوستون دارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
از مینا جون ممنونم که منو دعوت کرد و نفر بعدیدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان