آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

چالش 20 حقیقت
زمان کنونی: 11-23-2020، 07:55 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: 20575
آخرین ارسال: ch_77
پاسخ 51
بازدید 7400

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 4.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حقیقت 20 چالش

چالش 20 حقیقت
نویسنده :20575   آفلاین
نفر اول ٬ بیست تا حقیقت از خودشو میگه و بعد ٬ نام کاربری کسی که میخوادو زیر پستش مینویسه
من ( یا اگه خواست خودش ) به اون کاربر آدرس اینجا رو پ.خ میدیم و باخبرشون میکنیم که شما ازشون چی خواستین ؛ این به این معنیه که به گفتن بیست حقیقتِ خودش دعوت شده
پس اونم میاد و بیستای خودشو میگه و نام نفر بعدی رو زیر پستش میاره تا دوباره....

حـــــالا موضوع اصلی اینجـاست ؛ خیلیا شاید بگن.. بیست حقیقت از چی ؟
این بیست حقیقت میتونه راجب خودتون ٬ اعتقاداتتو به موضوعات مختلف ٬ علاقتون به جایی٬ کسی ٬ انجام کاری ٬ چیزی یا شایدم استعدادا و طـــرز فکرو...... باشه ! در کل چیزایی که فکر میکنید جالبه بقیه راجبتون بدونن....درسته اولش شاید آسون نباشه ٬ اما خوب میشه یه نگاهی به نکته ها وچیزایی که از خودمون میدونیم بندازیم

**اگه بیشتر از یه بار دعوت شدین میتونین بیستای دیگه بنویسین ( که یکم سخته ) یا فقطـــ بیاین و اسم کاربری رو که میخواین بنویسین یا اصلا کلا کاری نکنین

پس همتون بیست حقیقتِ خودتونو آماده کنین که شاید شما هم به رو کردنش دعوت بشین !

به عنوان نفر اول دعوت م یکنم از

ADMIN

تا 20 حقیقت از خودش بگه

نویسنده :20575   آفلاین
جهت بالا اومدن تاپیک
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :ch_77   آفلاین
آقا خیلی خوشمان آمد از این موضوع. دم اونی که اینو نوشته بسییییییییییاااااااار گرم شرفمونو برد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
شوخی کردم. خب حقیقتای زندگیه من مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
1- من خیلیییی خوابالوام ازاونا که حتی شده ساعت 3 ظهر هم بیدار شدم از خواب باز خدا پدر سرکار رفتن و درس و دانشگاه منو بیامرزه مجبورم کرده زو پاشم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
2- خیلییییی شلخته ام! اتاق من عین بازار سید اسماعیله! شتر و بارش گم میشه توش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد به عنوان یه دختر فاجعه اس!
3-قانون اصلی زندگیم اینه که اگه به چیزی ای نیاز دارم و آن چیز از من دور است پس به آن اصلا نیازی ندارم وسلام مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
پی نوشت: امان از مواقعی که چیزی را بخواهم پشت کوه قاف هم شده میرم دنبالش و با زور و چک و لقد بدستش میارم ) مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
4-من خیلی شوخی میکنم ولی این اصلا به این معنی نیست که من آدمیزاد نیستم و مشکلات ندارم فقط سایلنت به مشکلام رسیدگی میکنم چون معتقدم مردم اعصاب شنیدن غرغر ندارن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
5-اگه عزیزترین دوستم فقط یه بار بهم دروغ بگه یا کاری کنه که منو ناراحت کنه دیگه هیچوقت باهاش مثل قبل نمیشم حتی اگه زار بزنه جلوم!
پی نوشت: باش کات نمیکنم بی احترامی هم تو کار من نیست! فقط نمیتونم دیگه...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
6- از چیزی که خیلی بدم میاد (البته همه خصوصیات منفیو دوست ندارم ولی رو این دوتا خیلی حساسم) فضولی و جای احمق فرض کردنه مردمه! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
7- عاشق فوتبالم! موقع دیدن فوتبالم عین آدمیزاد نمیشینم تخمه بخورم و فوتبال ببین! (مجهز به بوق و توپ و تانک و ... با خوراکی های بیس که همون پاپ کورن و تخمه و .. )
8-تا سال سوم دبیرستان زیاد درسخون نبودم ولی تو دانشگاه فقط 1 هفته نان استاپ نشستم برای یه امتحان خوندم (به جون خودم یه بارم نرفتم بیرون.. فقط دستشویی آشپزخونه اتاقم) مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
9-برخلاف ظاهرم اشکم دم مشکمه! البته نه اینکه بشینم فیلم هندی ببینم و عر بزنما! کلا میگم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
9-من برای هر سوتفاهمی یه بار زور میزنم صحبت میکنم! طرف نگرفت دیگه حوصله نمیکنم کشش بدم
10-هرروز بیرونم! یه بارم میرم خونه مامان گرام میفرمایند چه عجعب بازم بیا خونه خودت مهمونی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
11-من مامانمو بیشتر از هرکسی دوست دارم
12-مهمون که میاد خونه ما خودش باید پاشه از خودش پذیرایی کنه! من حوصله دولا راست شدنو ندارم! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
13-سرما که بخورم هر فصلی از سالم که باشه پتو میپیچم دورم با جورابای اسکیمویی و کلاه و شال مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
14-آشپزیم حرف نداره! میدونم سخته باورش خودمم تو کفمم ولی خیلیییی خوشمزس مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
15-از سوسک خیلییییی میترسم و تنها عاملیه که حتی اگه رو به موتم باشم و نتونم نفس بکشم اگه ببینمش پامیشم دو ماراتون میرم
پی نوشت: دوستان و فامیل محترم بارها از این روش برای تکان دادن منه مبارک سواستفاده نمودندمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
16-من با همه اوکی ام ولی از اونایی خوشم میاد که ابتکار و ایده زیاد دارن. تو هر زمینه ایی.. حرف زدن کار کردن و ...

خو می دیگه بیشتر از این یادم نمیاد بسه بابا ! چه خبره این همه ساله دارم خودمو کشف میکنم تو دو دقیقه همشو بریزم رو دایره که چی بشه!!!! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان