آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

چرا شاد نیستیم؟/همدلی
زمان کنونی: 09-22-2020، 09:48 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: miss mg - ELF
آخرین ارسال: n96
پاسخ 17
بازدید 1238

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شاد همدلی چرا نیستیم؟

چرا شاد نیستیم؟/همدلی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان عزیز

خیلی وقت هست میخوام این پست رو بذارم

میخوام تو این پست اساسی با همدیگه بحث کنید که چرا و دلیل واقعی شاد نبودمون چیه وقتی میدونیم واقعا یه روزی میمیریم

چرا شادی واقعی و درونی نداریم .در واقع حس درونی شادی باهامون نیست.

خیلی غصم میگیره وقتی میبینم این روزایی که باید شادترین روزای زندگی هامون باشه داره همین جوری به یکنواختی میگذره.

واقعا مشکل چیه؟

لطفا مشارکت کنید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نویسنده :Atefe.79   غایب
من که خودم به شخصه چون خونم غلیظه اینجوریممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
همش خوابم میاد و خستممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ولی فک کنم عوامل ناراحتی باید بخاطر غم اطرافیان باشه..من خودم وقتی از غم و غصه های یکی خبر دار میشم تا چن وقت افسردگی میگیرممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :سارا30   آفلاین
منم چنیم حسی رو دارم/با خودم هم میگم.چرا اینقدر غصه میخورم.آخه که چی بشه.چندروز خوبم ولی دوباره برمیگردم سرجای اولم.
نمیدونم باید چکار کنم؟همه چیزو رو بزرگ میکنم

نویسنده :leniah   غایب
چون از بچگى يادمون دادن تظاهر كنيم الكى بخنديم الكى گريه كنيم الكى عزيزم بگيم تا جايى كه خودمونم نمى دونم كى واقعيه كى تظاهر تاجايى كه همه چيزشد تظاهر ديگه هيچى از ته دل نيست نه حرفا نه خنده ها همه چيز تكرار ميشه روزى صد بار

نویسنده :twin   آفلاین
چون انتظار داریم یه اتفاق خاص بیوفته تا شاد بشیم...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
به دیدگاه ادما بستگی داره....بعضیاا دیدگاه خیلی منفی دارند...(نمی خوایم شعار بدیم... ولی اینو خیلی بین دوستامون دیدیم...)مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Nɪɴɪʟɪɴ   آفلاین
اطرافو نگاه کن ...
همه غمگینن ...
یکی بخاطر اینکه دوس پسرش ولش کرده ...
یکی ناله میکنه که وای زندگیه بدیم دارم و اینا ...
کسی حتی اگه یه درصدم شاد باشه بازم غمگین میشه !
چون ارطرافیان روی آدم تاثیر میذاره !پ.ن: عاقا من لمگین نیستم،فقط دوست داشتم شرکت کنم توی تاپیک مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
follow me little gallery on instagram

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :movafagh   آفلاین
به نظرم خیلیش برمیگرده به وضعیت و گرفتاریهایی که الان خیلیها تو جامعه و خانواده باهاش درگیرن و بخوای یا نخوای رو بقیه هم تاثیر خودشو میزاره

نویسنده :miss mg - ELF   آفلاین
این مطلب رو از اینترنت برداشتم خوبه حرفاش

البته شاد بودن با رضایتمندی از زندگی ارتباط مستقیم داره … و رضایتمندی هم به شرایط زیادی مث شرایط مالی ، اجتماعی ، اقتصادی ، ظاهر و خیلی از عوامل دیگر بستگی داره … با یه نگاه کوچیک میشه فهمید که درصد بالایی از جوان ها این رضایتمندی را ندارن …
یه عامل خیلی مهم هست که متاسفانه خیلی راحت از کنارش رد میشیم !!!! و آن مقایسه کردن است ، شما خودت رو مقایسه می کنی با همکارت با رفیقت با همکلاسیت و و و بالعکس

طرف تو دنیای واقعی هر هر در حال خندیدنه ، هر جا میرسه در حال جوک گفتنه و یا مزه پرانی می کنه … تو دنیای مجازی تو سایت و یا تو اینستاگرام با گذاشتن شکلک ها و یا شوخی کردن خودش رو شاد نشون میده … در حالی که اون شخص از داخل خیلی بدبخت و ناراحت و نا شاد و افسرده هست … و به مرور وضعیت حادتری پیدا می کنه … تا مرز جنون !!!!

سند ادعامو میتونی تو کیلینیک های روانشناسی ( حتی دیده شده مراجعه خانوادگی به مراکز اعصاب و روان ) ببینی … درصد زیادی که به یه روانشناس مراجعه می کنن تو ظاهرشون افسردگی دیده نمیشه …
یعنی آدمای به ظاهر شاد .. ولی در درون مشکل دار …
پس برای رسیدن به درصد شادیت خودتو مقایسه نکن !!!!!
حالا بماند که عوامل فرهنگی هم کم تاثیر گذار نیست …

از نظر من برای شاد بودن اول کودک درونت رو پیدا کن … که نقش مهمی برای رسیدن به روحیه نشاط برانگیز داره ..
از انزوا طلبی به خاطر سیاست های غلط جامعه بیرون بیا … همین میتونه شما رو به ذهنیت پویا و زبان گویا و شاد برسونه …

نویسنده :miss mg - ELF   آفلاین
بزارید منم خلاصه کنم
شادی رو تو سادگی ، تو تامل ، تو مثبت اندیشی ، تو امیدواری ، تو ارتباطات درست … میتونید پیدا کنی …

البته منم زیاد ادم غمگینی نیستم شده گاهی اوقات ناراحت بشم ولی همیشگی نبوده
ولی ادمای دور و اطرافم رو که دیدم تصمیم گرفتم این تاپیک رو بزارم

نویسنده :پَلَــنگ مَلَــنگ   آفلاین
چیزی خنده داری تو زندگی وجود ندارهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تا میای ب خودت بیای میبینی عه آخرشی:)
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان