آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

چرا شاد نیستیم؟/همدلی
زمان کنونی: 10-21-2019، 12:41 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: miss mg - ELF
آخرین ارسال: n96
پاسخ 17
بازدید 1142

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شاد همدلی چرا نیستیم؟

چرا شاد نیستیم؟/همدلی
نویسنده :miss mg - ELF   آفلاین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان عزیز

خیلی وقت هست میخوام این پست رو بذارم

میخوام تو این پست اساسی با همدیگه بحث کنید که چرا و دلیل واقعی شاد نبودمون چیه وقتی میدونیم واقعا یه روزی میمیریم

چرا شادی واقعی و درونی نداریم .در واقع حس درونی شادی باهامون نیست.

خیلی غصم میگیره وقتی میبینم این روزایی که باید شادترین روزای زندگی هامون باشه داره همین جوری به یکنواختی میگذره.

واقعا مشکل چیه؟

لطفا مشارکت کنید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :maryam1996   آفلاین
من مخالفم کلن با این حرف مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تو زندگی ن شادی ثابته ... ن غم .. هر دوتاش هس
بستگی داره ب خوده طرف ک دوس داشته باشه کدوم حسو بیشتر داشته باشه
ی سری از آدما فک میکنن اگه همیشه غم زده باشنو تو نگاشون ی ناراحتیه همیشگیی باشه خیلی خاصن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اصولا هم همه فک میکنن ک مشکلاشون از مشکلای همههههه بدتره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خو همین فکرم باعث میشه بیشتر غم زده شن

خودم ک هم تو زندگیم شادیایه اساسی داشتم ... هم ناراحتیای اساسی ... هر دوتاشونم گذشتن ... الانم حسه معمولیی دارم والا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ن غم زده ام ... ن اون قده شادو بی خیال مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نرمالم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :vahideh501   آفلاین
والا من خودم همیشه سعی دارم شاد باشم خداییش نصفه کسایی که غمگینن الکین به چیز ها و احتمال هایی فکر میکنن که امکان اتفاقش 2 درصده !!!!!
ادم باید تو لحظه اش شاد باشن نه  با فکر و خیال الکیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
WATING FOR KHJ AND PJM
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ss501 مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
DOUBLE S 301

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :اوپــا جـونـگ ڪـی   آنلاین
درود به همه دوستان

به نظر من همش بخاطر آگاهی بیشتر پیدا کردن از دنیا
یعنی بفهمی دنیا چقدر بزرگه چه لذتهایی تو دنیا هست که تو نمیتونی انجامش بدی
چقدر افراد خوشبخت تر مرفه تر زیباتر از تو هست که نمیتونی بپای اونا برسی
و فکز میکنی اونا خوشحالن و با خودت میگی اینم شد زندگی که من دارم  
که اینم بخاطر وسایل ارتباط جمعی تلویزیون ماهواره اینرنت و ... هست که باعث تاثیرات گفته های بالام میشه
و هم باعث میشه منزوی بشی و از لذتهای کوچیک زندگیت که باعث شادیت میشه دور میشی
یه علت دیگه هم هست اونم اینکه ما ایرانیها هم عزاهای مسلمانان و هم کشور خودمون را رعایت میکنیم 2 ماه که محرم و صفر هست 20 روز ایام فاطمیه هست وفات رهبر و... و سالروز مثلا سقوط هواپیما و حمله به بین الحرمین و ... خیلی عزاهای دیگه بجاش غیر از تولد امام ها و بعثت و عیدها هیچ جشنی نداریم که تازه تو جشنهاشون مداحیهاشون مثل عزا داریه و جشن های خودمون را که هر ماه یه جشنی داشتیم مثل جشن آبپاشونک خیلی کم بهش توجه میکنیم
به نظر من
اگه مثل قدیمها این وسایل نبود ما خودمون را با اطرافیانمون که شبیه ماه هستن فقط مقایسه میکردم
و میگفتیم ما هم مثل اونا زندگی میکنیم باهم رفت و آمد بیشتر میکردیم جاهای دیدنی . دیدن اقوام و ... میرفتیم
و در نهایت شادتر بودیم
انشاء گفتم
بلاخره این نظر من بود امیدوارم بد بر داشت نکنید
به امید اینکه شادیهاتون بیشتر از غمهاتون باشه
سریال در حال دیدن 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کانال تلگرام انجمن برای دریافت اخبار انجمن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسانی که میخوان بدونن چه سریالهایی را نگاه کنن تاپیک زیر

نویسنده :liminho   آفلاین
به نظرم که نصفش جوه خیلی ها فک میکنن غمگین باشن جذابترن نصف دیگش اینه که سخت میگیرن هر چیزو خیلی گندش میکنن،غم الکی واسه خودشون میتراشون به چیزای بی خود فکر میکنن همش منتظر چیزای خوبن تا ازه راه برسه خودشون کاری نمیکنن مثلا صبر میکنن اول پولدار شن تا ماشین بخرن بعد برن صفر یا کلی چیز دیگه.
و همه دنبال لذتهای زندگی دیگرانیم ، چنتا ملاک لذت بردن هست که همه تو اون میبینن لذت بردنو ولی میشه خودمون واسه خودمون ملاکا رو عوض کرد راهی که همه پیش میرن رو پیش نرفت.
و اینکه اکثر اوقات خودمون تصمیم میگیرم شاد باشیم یا غمگین مثلا میتونیم با پلی کردن یه اهنگ شاد خودمو شاد کنیم یا با پلی کردن یه اهنگ غمگین خودمونو غمگین.
خلاصه اینکه سخت نگیرین اتفاقی هم افتاد با روی باز ازش پذیرایی کنید سعی کنیم تو بدترین شرایطم دنبال لذت بردن باشیم (اینو بگم حرفام از رو شکم پری نیست)

نویسنده :Cяαzу вσу   غایب
Just fake smile :)
زندگی همینه
وانمود کن خوشحالی
در صورتی ک درونت انفجاره :)))

نویسنده :moon DH   آفلاین
شادی زود فراموش میشه خوبه زمانی که غمگینی کسی کنارت باشه که بهش پناه ببری از بار غم و مشکلات و یاد آور روزای شادت باشه مثل خانواده،همسر و...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
البته بستگی به خودتونم داره که بخواین شادی یا غم و تو زندگیتون راه بدین به نظرم بی خیالی به پیرامون اطراف خیلی تاثیر گذاره تو شاد بودن

نویسنده :ladysan   آفلاین
شادی همش از فکر میاد. وقتی یه چیزی خوشحالت میکنه بخاطر اینه که یک فکری درباره ی اون چیز داری که حس خوبی بهت میده. یا حتی فکر کردن به خود حس مثلا شادی هم حس خوبی بهت میده. وقتی ناراحتی چون داری به چیزایی که داره ناراحتت میکنه فکر میکنی، حالت هم بد میشه و ناراحتی مثله مشکلات و مانند اینها.
ماها یکم تنبلیم تو فکر کردن از صبح که از خواب پا میشیم فقط به فکرای تکراری هرروزمون فکر میکنیم یا تا یه چیز ناخواسته پیش میاد انقدر توی ذهنمون بهش گیر میدیم که خودمون باعث اعصاب خوردی خودمون میشیم.
طبق تجربه میگم همین روش تفکر هدفمند و بهتر رو من به چندین نفر که واقعا حالات روحی بدی داشتن و البته مشکلات زیادی داشتن آموزش دادم و بهشون کمک کردم توی مدت کوتاهی تقریبا 10 20 روز خیلی حالشون بهتر شده و مسئولیت حس و حال و افکارشون رو به عهده گرفتن و منتظر نموندن تا شرایطی پیش بیاد تا شاد بشن یا کسی کاری که میخوان رو انجام بده تا بتونن حس رضایت داشته باشن. فکر تنها قدرت آدمه که میتونی کاملا رها باشه برای خودش یا جهت داده بشه بهش و هیچکس هم جز خود طرف نمیتونه این کارو بکنه و روی حالاتش تاثیر بزاره. مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :n96   غایب
تا غم نباشه کسی قدر شادی رو نمیدونه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان