Agent3-01 محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

چطوری اعتیاد به نت و فیلم را ترک کنیم؟
زمان کنونی: 07-12-2020، 08:22 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: m75m75
آخرین ارسال: Arsin
پاسخ 27
بازدید 1604

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
را به ترک و نت فیلم اعتیاد چطوری کنیم؟

چطوری اعتیاد به نت و فیلم را ترک کنیم؟
خود من 6 سال هست که معتاد به فیلم هستم.
راه هایی که برای ترک امتحان کردید را بگید و درصد موفقیت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بلکه یکی از این بند حماقت رها بشه ...

راهی که من امتحان کردم برای ترک اعتیاد به کره ای دیدن تغییر ملیت سریال هام بود که به سمت چینی و ژاپنی و تایوانی و تایلندی حرکت کردم. بعد نه تنها دوز دیدنم کم نشد که بدتر شد خصوصا سر سریالهای چینی که دیگه سریال 60 قسمتی را توی دو سه روز می دیدم.
بعد رفتم سراغ انیمه دیدن که خدایی دوز را نوسانی کرد. بستگی به نوع انیمه می شد یک روز فقط بشینم انیمه ببینم می شد کلا سه روز نیام سراغش.
نویسنده :tiffany.woo.77   آفلاین
من صبح تا شب پای فیلم و سریال بودم ولی از موقعی که خودمو با کار سرگرم کردم کلا شاید هفته ای یکی دو تا ببینم ...
سرکار برید بهترینه  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
Look What You Made Me Do

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

I dont trust nobody and nobody trust me

...
I will Be the actress staring in your bad DREAMS
...

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :maryam ss   آفلاین
بسم الله الرحمن الرحیم 
مریم هستم 
الان یک ماهه که پاکم 
تنها دلیلشم امتحاناس مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
هیچ راهی وجود نداره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :movafagh   آفلاین
فکر کنم کار و این که بیشتر وقتمون و با خانواده بگذرونیم خوب باشه

نویسنده :Malivix   آفلاین
سلام مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهدی هستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یک ساعته که پاکم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
به خودتون سخت نگیرید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
این فقط یک بیماریست
درمانیم نداره
پس بسازید باهاش
خیلیم خوبه ماها خیلیم باحالیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
همین دیگ  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
گاه شده است 
دست درازی به احساسمان کرده ایم 
احساسی ک از ته وجودمان است 
حسی که تمام درد های زندگی و شادی هایش را بیان می کند 
جایی که تمام عشق 
محبت 
عدالت 
شجاعت 
حسادت 
ترحم 
تنفر 
لذت 
شیطنت  و... ایجاد می شود 
آن جایی که عشق مانند یک انگشتر قاجار می ارزد 
آن جایی که خورده شیشه های زندگی مدفون می شوند تا روزی حسی را زخمی کند 
آری قلب 
چیزیست به پهنای وجود و با هزار جنس 
از سنگ تا نور 
آری قلب آن است که شادی را حس و غم را درک و نبودن را تجربه می کند 
و... 

نویسنده :!!Maryam!!   آفلاین
سلام
مریم هستم.
72 ساعت که پاکم
اونم فقط بخاطر اینکه عضله کتفم کش اومده
درمانی براش وجود نداره
اعتیاد سرگرم کننده ایه
تنها اعتیادی که وجودش لذت بخش ، سرگرم کننده و آموزنده است
از بودن در کنار این اعتیاد لذت ببرید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
آواتارهای کمیته فرهنگ شهروندی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :آرامش   آفلاین
سلام
ادعای پاکی ندارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ولی چون هیچکدوم از لینک سریالای مورد نظرم کار نکرد اجباراً ترک فیلم کره ای کردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 
و اما راهکار ...یه ماه نت با سرعت 128 بگیر ...کم کم پشت دستتو داغ می کنی بشینی فیلم دان کنی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
والا ....میرین سرعت 8 مگ به بالا می گیرین همین میشه دیگه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Agent3-01   آنلاین
سلام . اجنت انجمن و به قول ارامش جان خانم وکیل هستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
راستش من ۹۰ درصد نت گردی که دارم به خاطر انجمنه و اگه فقط ۱۰ درصد برا چیزای دیگست  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
در مورد دیدن فیلم و سریال هم متاسفانه الان یکی دو سالی هست که درست و حسابی وقت ندارم که ببینم 
من از سریالای کره ای سال 2017 فقط ۷ تاش دیدم اونم خاص تریناش برای خودم و کلیشون تو نوبتن و دوست دارم ببینمشون ولی هنوز موفق نشدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اگه راهکاری دارید برای حل مشکل کمبود وقتم برا دیدن فیلم و سریال سخت مشتاق شنیدنش هستم  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(07-04-2018, 09:50 PM)آرامش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی چون هیچکدوم از لینک سریالای مورد نظرم کار نکرد اجباراً ترک فیلم کره ای کردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 

خوب عزیزدلم تو تاییک خود سریال یا تابیک درخواست فیلم و سریال اعلام کن جایگزین می کنن بچه ها لینکارو 
.

نویسنده :miss mg - ELF   آفلاین
به به سری جدید نظر سنجی ها
سلام
معصومه هستم
قصد دارم آلوده بشم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 
منتها آلوده فیلم
سریال حوصلم نمیکشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :m75m75   آفلاین
(07-03-2018, 11:33 PM)movafagh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کنم کار و این که بیشتر وقتمون و با خانواده بگذرونیم خوب باشه

اتفاقا این کار کاملا معکوس بوده.
درس و کار(همون بیگاری!) هم باعث نمیشه بی خیال قضیه شم.