آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

کلکسیونی از سوتی های آقاپسرا!(درخواستی کاربر)
زمان کنونی: 11-24-2020، 09:29 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─
آخرین ارسال: غمزه
پاسخ 25
بازدید 2054

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
درخواستی کلکسیونی کاربر های آقاپسرا از سوتی

کلکسیونی از سوتی های آقاپسرا!(درخواستی کاربر)
پسره رفته خواستگاری . . .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

حواسش نبوده خودش کلید انداخته درو باز کرده !!

نخند خوب حواسش نبودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مورد داشتیم طرف اینقد ته دلش روشن بوده . . .

میگوزیده رعد و برق میزدهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

روزی  پسری به نزد بزرگی رفت

بزرگ خیلی بزرگ بود

و شخص ترسید و فرار کردمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نویسنده :─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─   آفلاین

از کنار یه پسره رد میشدم, دیدم زیر لب داره میخونه:

دوباره محشر میکنم
همه رو از دم میکنم!

قشنگ معلوم بود شکست عشقی خورده!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

معلم یه نگاهی به سپهر و کامران و من که پای تخته بودیم کرد و گفت: چرا درس نخوندید؟
سرمونو انداختیم پایین...
بعد اومد نزدیکمون و چوبی رو که توی دستش بود داد به من و گفت: منو بزن
گفتم: چی؟!
گفت: بزن... حتما من درست درس ندادم که شما خوب یاد نگرفتید

منم دیدم حرفش منطقیه!
به همین برکت اینقدر زدمش،
که اگه ناظم نیومده بود کشته بودمش!!

من روی نوع آموزش حساسم!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بدبختی میگه!:
یه دوست دخترداشتم

خدا حفظش کنه اونقدی که اون دوس پسرداشت خودم نداشتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پسره دیده  تو این فیلم خارجیا صحبت تلفنیشون که تموم میشه بی خدافظی قطع میکنن!!
دیده خیلی کلاس داره لامصب
.

.

وبعداینکاردبادوسدخترش میکنه، طرف پشت بندش زنگ زده گفته:
گاو خدافظی بلد نیستی!!؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پسره رفته دسشویی

بعد 5دقه زور زدن فهميده واسه مسواك زدن اومده
نخند تو مشغله ذهنى اونو ندارى خبمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پسره نمیدونست سرحرفوچجوری واکنه میگه:
حتی پسته هم وقتی تو روی کسی میخنده،

میخورنش دیگه آدم که جای خود دارد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بهپسره میگن: چرا ماشینتو از پلاک شروع میکنی به شستن؟

میگه آخه یه بار از سقف شروع کردم به شستن وقتی رسیدم به پلاک دیدم ماشین خودم نیست!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پسره میگه:
رفتم پیش مشاور باهاش مشورت کنم که

چطوری همسرم خوشحال کنم ؟؟؟

گفت باید عشقتو بهش نشون بدی

منم با عشقم قرار گذاشتم بردم به خانمم نشون دادم !

نفهمیدم چی شد

تازه از کما اومدم بیرون !

مرتیکه بی سواد اسمشو گذاشته مشاورمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پسری به دختری:من از شرایط زن گرفتن

یه شاخه نباتشو دارم فقط

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نیوتن هم پسربوده دیگه! خدایی  اوسکول بوده هاااا

باید حتما سیب میخورد تو سرش تا به جاذبه پی میبرد

این همه شاشید نفهمید اگه جاذبه نبود میپاشید رو سر و صورتش !   مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مورد داشتیم

پشه رفته تو سوراخ دماغ پسره !
با انگشت همون سوراخ رو بسته، از اون یکی سوراخ حشره کش زده!

خدا رفتگان شما رو هم بیامرزد.مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پسره رفته فروشگاه کلی خرید کرده،

یارو فاکتورو بهش داده اونم با کلی اعتماد به نفس کارت بانکشو داده بهش

یارو وایساده  نگاش میکنه!

میگه :کارت خوان ندارین؟

میگه: چرا ولی کارت اتوبوسو نمی خونه!
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پسره خفاش میبینه.از خنده غش میکنه
بهش میگن چت شده؟

میگه تاحالا موش با چادر عربی ندیده بودممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از پسره می پرسن رشته ورزشی مورد علاقت چیه؟؟؟؟؟
.
.
.

.
.
.
میگه:
به نام خدا
رشته ورزشی مورد علاقه من،
کشتی با بازیکنان والیبال ساحلی زنان برزیل! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دکتر به پسره  گفت پیاز موهات ضعیف شده،
پسر: شاید سیب‌زمینیا دارن حقشونو میخورن

دو دقیقه به‌هم خیره شدیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دکتر:مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد گمشو از مطبم بیرون

پسره:دستشویی پارک بودم یکی در زد.

گفت: سلام خوبی؟
من با خجالت گفتم: خوبم مرسی!

گفت: چیکا میکنی؟
گفتم: آدم اینجا چیکار میکنه؟

گفت: میتونم الان بیام اونجا؟
عصبی شدم گفتم: هنوز کار دارم.

یهو گفت: بهت زنگ می‌زنم الان یه اسکل تو دستشویی داره جواب منو میده!!

آفتابه که غش کردمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

شلنگ آبم باز بود از دستم در رفت بندرى ميرقصيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :غمزه   آفلاین
پسرِ هفت ساله دوستم از مدرسه برگشته خونه و به باباش گفته:

بابا من همیار پلیس شدم. ?

فکر نکن که دیگه موقع رانندگی هر گُهی بخوای می تونی بخوری.مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :غمزه   آفلاین
بابام واسه مامانم گل خریده، مامانم میگه : گله؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بابام میگه: تا نظر کمک داور چی باشه . . !مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

من و بابام مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مامانمم برگشت گفت:

نظر کمک داور رو نمیدونم ولی نظر کمیته انظباطی اینه که

امشب گشنه بخوابین تا منو دیگه مسخره نکنین… مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

من و باباممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پسره میگه:
داشتم تو تاریکی سیگار میکشیدم، دیدم یه جن داره نگام میکنه!

گفتم: " بسم الله الرحمن الرحیم " .......
نرفت!

گفتم شاید باید با صوت بخونم، زدم رو عبدالباسط:

" بیسمی الله و الرحماااااانو الرحییییییییییم "
 یهو جن گفت: سوره بقره هم بخونی نمیرم پدرسوخته......مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
من باباتم!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد