آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

کلکسیونی از سوتی های دخترا
زمان کنونی: 11-28-2020، 06:34 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─
آخرین ارسال: غمزه
پاسخ 67
بازدید 4202

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 4.83 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
دخترا کلکسیونی های از سوتی

کلکسیونی از سوتی های دخترا
نویسنده :─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─   آفلاین
بخدا این پست فقط واس خندست....دخترخانما تاج سرن....جبهه نگیرید یهومهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خوش باشید....!

مورد داشتیم دختره رفته امتحان رانندگی

ازش سوال کردن گاز کجاست

گفته کنار یخچال!!!!

میگن سرهنگ آموزشگاه خودشو تحویل گروهک داعش داده

---------------------------------------------
مورد داشتیم
دختره با مامانش از جلوی مغازه ایزوگامی رد میشن، دختره میگه مامان من ازین لواشک متری ها میخوام.

مامانشم گفته بیا بریم دخترم، تو که تحصیلکرده هستی چرا؟؟؟؟ اینا غیر بهداشتیه!!!!!

بیچاره پدر خانواده

نویسنده :SURY   آفلاین
ALRESK داریم؟؟؟؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...من اینجا اعلام میکنم این ALRESL ما دوست داره ازداوج کنه روش نمیشه دنبال دختری میگرده که این مشخصات رو داشته باشه  هرکی سلیقه اش با این گل پسر جوره بیاد همینجا اعلام کنه خوب درست دختر زیاده ولی دختر خوب کم پیدا میشه اول دختره ساده نباشه زیرک زرنگ تحصیلکرده خانواده دار با اصلات فهیم اهل خونه زندگی و کار بلد در اومور خانه داری و بچه داری و و جامعه حتمأ اگر پیدا شد خبر بدین مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سلامتي اون دختري كه تو اتاقش سيگار مي كشيد
..
..
..

..
..
..
صداي اهنگو زياد كرده بود كه بوش بيرون نره!!!!

نخند براش دعا كن

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مورد داشتیم. . .

.
.
.

دختره از خدا خواسته پرونده اعمالش ((صورتی)) باشه…!!!!

یبار یه دختر باهوش به دوستاش تو دانشگاه سر کلاس گفت:

میدونید چرا زنبور ها گل میخورن ؟.
.چون دروازه بان ندارن
,من برم دنبال اکتشافات بعدیم

به دختره ميگم "زر گر " رو با کدوم "ز" مينويسن؟

ميگه با "ز" يه نقطه!!!

من ?مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ظ?مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ذ?مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ز?مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ض?مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نخند •……دختربودن که جرم نیست

دﺧﺘﺮﻩ ﺯﻧﮓ ﺯﺩﻩ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺯﻻﻝ ﺍﺣﮑﺎﻡ ﭘﺮﺳﯿﺪﻩ : ﺣﺎﺝ ﺁﻗﺎ ﻣﯿﮕﻦ ﺩﮐﺘﺮ
ﻣﺤﺮﻣﻪ !! ﻣﻦ ﯾﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﭘﺴﺮ ﺩﺍﺭﻡ ﺗﺮﻡ ﺁﺧﺮ ﭘﺰﺷﮑﯿﻪ ﺍﻻﻥ ﻣﺤﺮﻣﻤﻪ ﯾﺎ
ﺑﺎﯾﺪ ﺻﺒﺮ ﮐﻨﻢ ﺩﺭﺳﺶ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﻪ ؟ ?????!
.

.
.
.ﻣﯿﮕﻦ ﻣﺠﺮﯾﻪ ﮔﻢ ﺷﺪﻩ !....
.
.

آ خونده هم  رفته پیش عبدالله تو کارپشمک!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :غمزه   آفلاین
(12-10-2015, 11:35 AM)SURY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ALRESK داریم؟؟؟؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...من اینجا اعلام میکنم این ALRESL ما دوست داره ازداوج کنه روش نمیشه دنبال دختری میگرده که این مشخصات رو داشته باشه  هرکی سلیقه اش با این گل پسر جوره بیاد همینجا اعلام کنه خوب درست دختر زیاده ولی دختر خوب کم پیدا میشه اول دختره ساده نباشه زیرک زرنگ تحصیلکرده خانواده دار با اصلات فهیم اهل خونه زندگی و کار بلد در اومور خانه داری و بچه داری و و جامعه حتمأ اگر پیدا شد خبر بدین مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سوری جون راست میگه من زن می خوام دیگه این همه اسمون ریسمون نمی خواد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدازدواج یه امر پسندیده است مورد مناسب پیدا کردی کارت دعوت برا عروسی یادت نره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد