Agent3-01 محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

کناره‌گیری بازیگر مشهور هالیوود از بازیگری+ عکس
زمان کنونی: 01-27-2021، 04:58 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: پَلَــنگ مَلَــنگ
آخرین ارسال: پَلَــنگ مَلَــنگ
پاسخ 0
بازدید 624

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بازیگری هالیوود بازیگر کناره‌گیری مشهور از عکس

کناره‌گیری بازیگر مشهور هالیوود از بازیگری+ عکس
“استوارت” که این روزها همراه با پیمان معادی در فیلم «اردوگاه اشعه‌ایکس» ظاهر شده، اعلام کره است که برای مدتی از بازیگری کناره‌گیری خواهد کرد و به کارهای دیگری مانند سفال‌گری خواهد پرداخت.
“کریستین استوارت” که در سال ۲۰۱۲ بیشترین دستمزد را در میان بازیگران زن دریافت می کرد گفته است که قصد دارد برای مدتی به مرخصی برود و قصد دارد برای مدتی به فعالیت‌های دیگری بپردازد.

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
“استوارت” در گفت‌وگو با یو.اس.ای تودی اظهار داشت که از این کار خسته شده ام و می‌خواهم مدتی از این کار مرخصی بگیرم چون دو سال است که مدام دارم کار می‌کنم وی در ادامه این مصاحبه گفت: می‌خواهم کارگاهی در مرکز شهر لس‌آنجلس بخرم و در آنجا با دست خودم چیزهایی بسازم. من این تصمیم را از چند هفته پیش گرفته‌ام.