آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

یک،سه،یک
زمان کنونی: 03-30-2020، 01:50 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: SOG.AND
آخرین ارسال: SOG.AND
پاسخ 0
بازدید 230

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
یک،سه،یک

یک،سه،یک
از دهسالگی عینک قطوری به چشمم بود که مثل افساردهنهي هوشمند عمل میکرد. بیعینک چیزی نمیدیدم. با عینک هم نمیشد بازی کرد. توی یارکشی ساعتهای ورزش سرم دعوا بود که انتخابم نکنند. وقتی عینک را برمیداشتم، چندثانیهای طول میکشید تا تصویر محوِ توپ و آدمی که داشت از توی کادر به سمتم میآمد لود شود و بفهمم طرف، خودی است یا مال تیم روبهرو. وقتی با عینک میرفتم وسط میدان، ترس افتادن و شکستنش ناخودآگاه نمیگذاشت بروم سمت توپ. ولی این چیزها را نمیشد برای معلم ورزش یا بچهها توضیح داد. درنتیجه تا جایی که یادم میآید، عینک در مُشت میایستادم جاي دفاع و سعی میکردم با لگدزدن به ساق پا یا هر شیوهي دیگری نگذارم کسی هوس گل زدن به سرش بزند. بهترین راه سالم ماندن عینک هم این بود که همیشه همراهم باشد. این روش بعضی وقتها جواب میداد، خیلی وقتها هم نه. سردستههای بازی هیچکدامشان نمیخواستند یک نیروی اضافی و بهدردنخور توی زمینشان ول بچرخد. همین نخواستن و سرگردانی باعث شده بود زنگهای ورزش بشود کابوس من.
فقط این نبود. تنها درسی که مثل لکهي ننگ کارنامهام را ضایع میکرد، همین نمرهي ورزش بود. توی دانشگاه هم تربیتبدنی يك و دو، مثل خار توی چشمم فرو رفت. اسمش اين بود كه جزو درسهاي عمومی است و قرار است کمک معدل باشد ولی هیچکس نمیفهمید چه عذاب الیمی است برای من. ترم یک به من پانزده واحد دادند که هشت واحدش پیش بود، بقیهاش چهار واحد ریاضیعمومیِ یک و دو واحد فیزیک حرارت هالیدی و یک واحد تربیتبدنی یک. آن روزها هرچه کردم نشد خودم را با شهر غریب و دوری از خانواده وفق بدهم و دانشگاه صنعتی اصفهان همهي تنهایی و غربت و ناچسبیاش را بدتر فرو میکرد توي جگرم. اینجا همه درس میخواندند. من میخواستم بخوانم و بنویسم و فیلم بسازم و کارهای فوق برنامه بکنم. با این احوال، میانترمها آنقدر افتضاح شد که به پیشنهادِ موکدِ علمای سالبالایی، فیزیک حرارت را حذف کردم. هرچند نتیجه خیلی فرقی نکرد. درس خواندن اینجا قلقی داشت که یکی دو ترم طول کشید تا یادش بگیرم. همان ریاضی یک را هم افتادم. غیر از هشت واحد پیشنياز، تربیتبدنی یک، تنها درس اصلی بود که پاس کرده بودم. یعنی در طول یک ترم فقط یک واحد پاس کردم و صدوسيونهتای بقیهاش ماند برای هفت ترم بعد. با این رکورد عجیبوغریب شهرهي خاص و عام شدم. بعضیجاها حس میکردم با دست نشانم میدهند و میگویند: «این همونه که فقط یه واحد پاس کرده؛ اونم تربیتبدنی یک!»

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1017 - Can't find file: './koreafan_ZnvhsUg/mybb_threadviews.MYI' (errno: 2 "No such file or directory")
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('6622')