آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

★☆★...جملات عاشقانه انگلیسی با ترجمه فارسی... ★☆★
زمان کنونی: 10-15-2019، 05:56 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: n96
آخرین ارسال: **MAHSA**
پاسخ 6
بازدید 550

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
★☆★ با انگلیسی جملات فارسی ترجمه عاشقانه

★☆★...جملات عاشقانه انگلیسی با ترجمه فارسی... ★☆★
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيداسپم ممنوعمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نویسنده :n96   غایب
A heart that loves is always young.
قلبی که عشق می ورزد همیشه جوان استمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

The hardest thing to do is watch the one you love, love someone else.
سخت ترین چیز این است که ببینی کسی را که دوست داری عاشق فرد دیگری استمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

We were given: Two hands to hold. To legs to walk. Two eyes to see. Two ears to listen. But why only one heart? Because the other was given to someone else. For us to find.

به ما دو دست داده شده است برای نگهداشتن. دو پا برای راه رفتن. دو گوش برای شنیدن. اما چرا تنها یک قلب؟ چون قلب دیگر به فرد دیگری داده شده است که ما باید پیدا کنیممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

If you love me, let me know. If not, please gently let me go.
اگر دوستم داری بهم بگو و گرنه بزار برممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Pleasure of love lasts but a moment, Pain of love lasts a lifetime.
لذت عشق لحظه ای طول می کشد اما غم و رنج آن یک عمرمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

I get the best feeling in the world when you say hi or even smile at me because I know, even if its just for a second, that I’ve crossed your mind.

بهترین احساس زمانی به من دست می دهد که به من سلام می کنی یا لبخندی میزنی حتی اگر برای ثانیه ایی، چرا که می فهمم یرای لحظه ای به ذهنت خطور کرده اممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

They say loving you gives pains and full of sacrifices But I’ll rather take pains and lots of sacrifices than not to be love by you.
مردم بهم می گن دوست داشتنت درد و رنج ِ فقط و کلی از خود گذشتگی
میخواد، من ترجیح میدم درد بکشم و از خود گذشتگی کنم اما نبینم تو دوستم نداریمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Falling in love is awfully simple, but falling out of love is simply awful.
عاشق شدن تا حدودی آسان است اما ترک عشق وحشتناک استمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Absence makes the heart grow fonder
دوری باعث می شود قلب اشتیاق بیشتری پیدا کندمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

Love is like a war:Easy to begin Hard to end!
عشق همچون جنگ است: آسان شروع می شود سخت تمام می شودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Love is blind — marriage is the eye-opener.
عشق چشم را می بندد اما ازدواج چشم را باز می کندمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

The spaces between your fingers were created so that another’s could fill them in.
فاصله بین انگشتان برای این ایجاد شده است که انگشتان فرد دیگری آن فاصله را پر کنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

love my EYES when u look into them,

I love my NAME when u say it,

I love my HEART when u love it,

I love my LIFE when u are in it.

چشامو وقتی تو بهشون نگاه میکنی دوست دارم،

اسممو وقتی دوست دارم که تو صداش میکنی،

قلبمو وقتی دوست دارم که تو دوسش داشته باشی،

زندگیم رو وقتی دوست دارم که تو توش هستی....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

My heart is made 2 luv u . my eyes r made 2 c u, my

hands r made 2 hold u, evry part of me wants u, bcoz i was made just 4 u!!

قلبم برای دوست داشتن تو ، چشام برای دیدن تو و دستام برای نگه داشتن تو بوجود اومدن؛ چون من فقط بخاطر تو ساخته شدم!!!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

A smile from you, can bring happiness to anyone, even if they don't like you
یک لبخند از طرف تو می تواند موجب شادی کسی شود؛ حتی کسانی که ممکن است تو را نشناسندمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :**MAHSA**   آفلاین
Truly love you endlessly.
Every day without you is like a book without pages.
I love you, I will always do, for the rest of our earthly and heavenly life.

از ته دل دوستت دارم  تا آخر خط

روزهای بی تو همچون کتاب بدون صفحه هست

دوستت دارم، همیشه دوستت خواهم داشت برای مابقی این زندگی دنیوی و زندگی که در بهشت خواهیم داشت