آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

☼_نظر شما درباره کاربران انجمن نفر هشتم(roya joooon)_☼
زمان کنونی: 11-30-2020، 02:20 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: maryam ss
آخرین ارسال: Mostafa
پاسخ 191
بازدید 15266

امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 4.64 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شما نفر joooon هشتم کاربران درباره نظر انجمن roya

☼_نظر شما درباره کاربران انجمن نفر هشتم(roya joooon)_☼
نویسنده :maryam ss   آفلاین
به نام خداوند جان آفرین

کوتاه میکنم تا حوصلتونو سر نبرم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
این تاپیک یک نظر سنجیه درباره کاربرای انجمن
نظرتونو درباره کاربری که انتخاب میشه بدید

خواهشا حواستون باشه کهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
1-به هیچ وجه اسپم ندید!

2-به کسی توهین نکنید.
3-از به کار بردن کلمات ناشایست بپرهیزید.
واگه پیشنهاد،انتقاد و.. درباره این تاپیک دارید به پروف اینجانب بیاین و اینجاپست نذارید

اگه کسیو مد نظر داشتید یا میخواستین نظر دیگران رو درباره خودتون بدونید بی تعارف و رو دربایستی به من بگید.
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مرسیــــــــــــ کلیـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :simsame   آفلاین
من چی بگم؟ منم که تو این انجمن بجز بهارمست و ونوشه بقیه رو زیاد نمیشناسم.
اول اینکه عاااااااااشق اسمشم خیلی قشنگه.
حس میکنم از اون مدل دخترایه بااحساسه
خیییییییلی زود صمیمی میشه منکه خیلی باهاش راحتم.
کار راه اندازه،به فکر مترجماش هست و خیلی هم خوب حمایتشون میکنه،منکه کاملا راضی ام ازشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
آها فکر کنم کسی تو این انجمن نیست که بهارمست نشناستش!!
کلا حسه خوبی به من میده اینجوریمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
آها به موقعش هم که بشه همچین هشدارهای پرجذبه ای میده،باعث میشه آدم رئیس بودنش رو حس کنه و حساب ببره!!

نویسنده :^✿๓ѳ๓ѳʏɑ✿^   غایب
من زیاد ایشونه نمی شناسم اما همون چند باری که بهم مشاوره داد واقعا کمکم کرد
حرفاشون واقعا به آدم انرژی میده به نظر من ایشون از همه لحاظ کامل هستن ازتون ممنونم بهار خانم

موفق باشین

نویسنده :آرامش   آفلاین
دختر خوبیه ........خیلی خانمه
از کشور قبلی می شناسمش ............اونجا تو قصر ملکه بود
البته اونجا باهاش برخورد خاصی نداشتم
تا اینکه تو فیس---بوک پیداش کردمو شروع کردیم به حرف زدن و ازجاییکه نقاط مشترک زیادی داشتیم کشیده شدیم به حریم خصوصی همدیگه و بعدشم که اومدیم این یکی کشور و صمیمیتمون بیشتر شد
مثل خواهرم می مونه .....دیگه بهش معتاد شدم ، یه شب که باهاش حرف نمی زنم انگار خون به مغزم نمی رسه
بعد از دوتا مدیرای بالای دستیش .....خیلی زحمت می کشه هرکاری از دستش بربیاد انجام میده .......فقط کیه که قدر بدونه
با اینکه همه می دونیم چقدر گرفتاره اما همیشه فعاله ...مشکلی پیش بیاد تا اون مشکلو حل نکنه دست بردار نیست
خیلی فروتن و بخشنده است اینقدر که با اینکه معاونه براش تعیین تکلیف میشه ....
زیادی مهربونه .....اینقدر که من دیگه حرصم میگیره
خیلی کمکم کرده ...........خیلی بهش مدیونم
دیگه هرچی بگم کم گفتم ........اونایی که می شناسنش می دونن چی میگم
.
.
.
.
.
.
و نظر خودش درباره خودش
این گل گلابه ...... ،هم ـــــــــــــــ خوبه، هم ـــــــــــــــــــ خوبه، هم ــــــــــــ نداره ، هم یکی ـــــــــــــــ ، هم ترجیحاً ـــــــــــــ باشه
البته میخواد ــــــــــ شه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اون جاهای خالیم یه رازه .........نمیشه گفت

نویسنده :S A D E G H   آفلاین
فردی اروم...خوش برخورد...مهربون....شوخ....
انشالله همیشه موفق باشه
 دوران جاهلیت
زندگیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 

نویسنده :Mostafa   آفلاین
حالا من هرچی بگم انشام خوب نیست اینا هی میگن بنویس مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خب بهارجان عالیه...همیشه برام مشاور خوبی بوده..تو سختیا کمکم کرده..هروقت از همه چی بُریدم با حرفاش بهم انرژی داده
همیشه به فکر هست..نمیخواد کسی از دستش ناراحت بشه..با اینهمه مشغله و کاری که داره بازم میخواد به دوستاش کمک کنه
شوخ و مهربونه...همیشه میخنده یا دنبال بهانه ایه که بخنده و میخواد دوستاش هم بخندن...یک گوله انرژی مثبت...پس اگه میخواین تمام غما وناراحتیا دنیا از ذهنت بره باهاش هم کلام شین مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
همیشه موفق باشی مشاورجان در همه زمینه ها مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :ƓὄὄƉ ǤIRĿ   غایب
یه دختر مهربون...خوش اخلاق و خوش برخورد...وظیفه شناس اونم اساسیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

هروقت کارش داشتم بوده و به مشکلم رسیدگی کردهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

همیشه به من لطف کرده ونذاشت مدیر بازنشسته بمونممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بهارجون دوستت داریممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اَز حِســـــادَت بَعضـــیــــــآ بِـــه خـــُـــودم خــــُــوشــــم میــــــآد

بــــه قـــُـولــــه ✘شـــآدمِهــــر✘ حِــــســـه خــــــوبیــِـــه

نویسنده :Autumn Lady   آفلاین
از اونجاییکه بهارمست،از علاقه و احترام من به خودش باخبر بود نیازی نمیدیدم جز به جز بگم.فقط ی حرف کلی زدم.
اما با توجه به حرفای پیش اومده و تنها به قاضی رفتن عده ای.تصمیم گرفتم مطلب رو باز کنم.
من نزدیک به یک ساله با بهار دوستم.اگر از چشمم بدی دیده باشم از بهار بدی ندیدم.
هر وقت ناراحت بودم کنارم بود.هروقت مشکلی داشتم راهنمایی میکرد.با مهربونی و سخاوت تجربه هاش رو در اختیارم میذاشت تا شکست نخورم.بنظر من بزرگی یا کوچیکی به سن نیستش.به شخصیت و منش آدم.
که بهارمست از این لحاظ خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی بزرگه.

ای کاش همه ی ما که توی حرف مسلمانیم یاد بگیرم عوض پشت سر حرف زدن و ناراحت کردن افراد رودرو و به خودش حرفمون رو بزنیم و انتقاد کنیم.

نقل قول:هركس كه پشت سر ديگران حرف مي زند ديگر  وقت نمي كند كه ديگران را دوست بدارد« مادر ترزا »

بهارمست،ازت خیلی ممنونم که ازم خواستی دوستت باشم و باهم ارتباط نزدیکتری از انجمن داشته باشیم.
بقول بهار،مهم قلبه آدم که کنار همدیگه اس.اینو تو این ی سال کاملا بهم اثبات کرد.

نویسنده :My.D   غایب
این حرفها رو نمیزنم چون بهارجون اولین کسی بود که توی انجمن باهاش آشنا شدم اما توی همین مدت کوتاهی که باهاش حرف زدم
مهربونی و احساساتِ قشنگش ... تواضع و صمیمیتش واقعا بهم ثابت شد ! خیلی باملاحظه است و همیشه توی کمک کردن به دیگرون سنگ تموم میذاره ! واقعا دوست داشتنیه و مثلِ اسمش "بهار" ، شاد و پرطراوت و سرزنده است ! امیدوارم توی تک تک مراحل زندگیش همینطور باشه و از اونجایی که مطمئنم قلب بزرگ و مهربونی داری دعا میکنم به کمک خدا به بهترین و والا ترین جایگاه ها توی زندگی برسه !
دوستش دارم شدید ! امیدوارم هیچوقت ناامیدش نکنم و بتونم دوست خوبی براش باشم !
نمو نمو سارانگههههههههه! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :..::MOHSEN::..   آفلاین
قشنگ ترین چیز های دنیا نه قابل دیدن و ن حتی قابل لمس کردنه. بلکه بایدآنهارو حس کنید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خب از نظر من ک خیلی برام مهمه و مطمعن هستم بهار یکی از دلایلی بود ک توی زندگیم صداقت رو همیشه. چراغ راهم کنم یعنی ساده بگم اگه تمام سالها درس خوندم کسی مثل بهار برای من معلمی نشد ک صداقت رو یاد بگیرم. از اون .
من شاید باهمه بچه ها شوخی کرده باشم و خندیده باشم اما میتونم بگم هیچ کدومتون حتی یک بار ناراحتی منو ندیدن که بخواین آرومم کنید ولی اینقدر ک بهار برای من سنگ تمام گذاشت توی سختی های زندگیم و راهنماىى ام کرد ک مطمعنم اگه داداش میداشتم یا خواهر اینقدر وقت نمیزاشتن برام
آره همتون قبول دارید مشاور خوبیه ولی شده برین این مشاوره های سطح شهر ک یک بار مشاوره بگیرین من رفتم چند بارم رفتم اما تا حالا نبوده کسی مثل بهار
برای من که واقعأ یک الگو برای کارمه. در زندگی .
همتون چه در فضای مجازی و زندگی واقیتون دارىن دوستایی ک سنگ صبور باشن براتون چه سختی چه خوشی ها به جرات میتونم بگم اگه بابهار دوست باشین شاخص همه اوناست
اون جمله اولم برای این بود ک دقیقأ بهار آمده این جمله رو براى پسرش تکذىب کرده ک من باشم ا(پسرش:محسن) یعنی بهار خود حس کردن تمام خوبی هاست
مادر میدونی ک پسترت رک و از تعریف ا.لکی خوشش نمیا براتم هر جایی باشی با تمام وجود آرزوی موفقیت میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :asal501  

سلاااااااااااام

نفر سوم بهار مست خانم...خانم دکتر...
ب شخصه نمیدونم چی راجبعشون بگم...
چرا ؟
چون هر چیم بخای کلامهارو کنار هم بچینی نمیشه یه جمله خوب خیلی خوب..حتی بیشتر از این خیلی مناسبش پیدا بشه...
قلبی ب بزرگی دریا...
مهربون ...
شاد و بی تکبر...
ب من موقعی ک مریض بودم ب همرا مامان گلش کمک کرد..ممنونم ازش....
یه کدورت کوچولو از نظر دید چشمام کوچولو ولی قلبم بزرگ بینمون پیش اومد امیدوارم گذر زمان بتونه از ذهنش پاک کنه...
از بهار بانو نارحت نباشین..یه سرو هزار سودا... اخه مگ دکترام وقتی دارن...قشر فداکار جامعه...گاهی ادم نیاز داره برای خودش باشه...
ایشونم همینطور...
ولی تا جایی ک بتونه ازش بر بیاد جوابگو...

موفق باشی بهار مست عزیز...