Agent3-01 محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

☼_نظر شما درباره کاربران انجمن نفر هشتم(roya joooon)_☼
زمان کنونی: 11-24-2020، 09:40 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: maryam ss
آخرین ارسال: Mostafa
پاسخ 191
بازدید 15214

امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 4.64 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شما نفر joooon هشتم کاربران درباره نظر انجمن roya

☼_نظر شما درباره کاربران انجمن نفر هشتم(roya joooon)_☼
نویسنده :maryam ss   آفلاین
به نام خداوند جان آفرین

کوتاه میکنم تا حوصلتونو سر نبرم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
این تاپیک یک نظر سنجیه درباره کاربرای انجمن
نظرتونو درباره کاربری که انتخاب میشه بدید

خواهشا حواستون باشه کهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
1-به هیچ وجه اسپم ندید!

2-به کسی توهین نکنید.
3-از به کار بردن کلمات ناشایست بپرهیزید.
واگه پیشنهاد،انتقاد و.. درباره این تاپیک دارید به پروف اینجانب بیاین و اینجاپست نذارید

اگه کسیو مد نظر داشتید یا میخواستین نظر دیگران رو درباره خودتون بدونید بی تعارف و رو دربایستی به من بگید.
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مرسیــــــــــــ کلیـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :!darling!   غایب
ببين نوبت كيه ! سميه خانم دختر بابا
تا اونجايي كه ميدونم ايشون يه دختر شيطون بودن كه مدام شيشه همسايشونو ميشكستن و زنگ خونه مردم زدنو فرار كردنو دوست داشتن در كودكي. سر گربه ها مشمبا ميكردن و محكم ميبستن.
خيلي عصبي هستن و دعوايي .كمربند مشكي  كاراته دارن . به تقلب در امتحاناي درسي علاقه خاصي دارن.

حالا جدي . از اون دست آدمايي كه هواي همه رو دارن . فوق العاده مهربون . نميدونم چرا با ايشون انقد راحتم نه اينكه از حد خودم خدايي ناكرده خارج شم ، خودم آدميم كه كلا دوست ندارم كسي رو وارد زندگي خصوصيم كنم ولي نميدونم چرا با سميه خانم راحتم.اميدوارم موفق باشه .

نویسنده :My.D   غایب
سمیه جون یکی از بهترین دوستهای من توی این انجمنه ! خیلی خیلی شخصیتش رو دوست دارم !
وقتی تازه اومده بودم چنان استقبالی ازم کرد که واقعا باهاش احساس صمیمیت کردم !
ممکنه مردم فکر کنن این چیزِ مهمی نیست ولی به نظرِ من مهمترین و بهترین خصوصیتِ سمیه انرژی مثبتیه که داره و اون رو به دیگرون منتقل میکنه ! باور کنید این روزها پیدا کردن یه آدمِ شاد ، مخصوصا از بینِ مردم ما ... واقعا سخته !
خوشحالم که میبینم هنوز هم شخصیت های مهربون ، شاد و پر انرژی مثلِ سمیه جون وجود داره !
همیشه به من لطف داشته و امیدوارم من رو دوستِ خودش بدونه همونطور که من خیلی دوستش دارم !
اونی سارانگهه ! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
گروه اتحاد => مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خخخخ !

نویسنده :xia mozhgan   آفلاین
من زیاد آشنایی ندارم باهاش ولی همیشه رفتارش خوب بوده.. مهربون بوده..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
من خوشم میاد ازشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :asal501  
سمیه جان...

یه دختر خیلی خوب...هیچ وقت از حد خودش تجاوز نیمکنه تو حریم خصوصی افراد....یکی از ویزگیاش ک عالیه...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

قلب بزرگی داره...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ب همه کمک میکنه..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ب فکر همه هست...یوقتایی خیلی زیاد...

موفق باشی سمیه گلم...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد:
clapping:مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :rahi   غایب
و اما ایشونمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
با ظاهری مهربون اما پلید,
بشدت مـــــــــــــــــــــــــــــــــودب طوریکه اوایل بهش که تو میگفتم پیش خودم میگفتم نره گریه کنهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
با معرفته!
بعضی مواقع رو موضوعاتی که اصلا ممکنه اهمیتی نداشته باشه حساس میشه و اعصابشو پودر میکنه...شایدم چون خودش حساس
با این حال که از من بزرگتره اما فک میکنم نیاز به مراقب داره...خعلی لطیف تر از اینه که بره تو جامعه
اوه اوه گیر بده به یه چیزی داغونت میکنه تا به خواستش نرسه...عاقا حرفمو پس میگریم این نه لطیفه نه حساس کورکدیلهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
  دیگه چی چی بگم,آها اینو چرا مشاور کردین؟مشاور دهنده تر از این نبود؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سمیه جونم موفق باشی....دست ودلم نمیره شکلک قلب بذارم بعدا بیا پروفم جهنم اجازه میدم پامو ببوسیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Sahel....   آفلاین
سمیه جون عزیزه یه دوست خیلی مهربون که همیشه پیشته
کاریم که بهش سپرده میشه تا اخرش به بهترین شکل ممکن انجام میده
سمیه جونم همیشه موفق باشی و شاد
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :..::Baharmast::..   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدخوب سمیهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دوست خیلی خوبیه،خیلی مهربونه،خیلی دلش بزرگه،به شدت مودبه به فکر همه هست
ادم خیلی آرومیه دنبال حاشیه نیست سرش به کار خودشه و نمیذاره کسی ازش دلخور بشه
من ازش مهربونی و گذشت یاد گرفتم ازش پشت کار یادگرفتم
هر روز سراغم رو میگیره ازم خبری نشه نگران میشه شب نمیشه مگر اینکه از هم خبری داشته باشیم
خیلی لحظه های شادی و غم باهم بودیم و خیلی جاها راهنماییم کرده و از عصبانیت هام کم کرده
مثل مامانم به فکرمهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد و مثل مامانم گاهی گوشم رو میپیچونهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدسمیه مشاور منه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خلاصه خیییییییییییییییییلی دوستش میدارم خیلیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
براش آرزوی خوشبختی و شادی دارم و امیدوارم همونجور که لایقشه خدا بهترین ها رو نصیبش کنه

نویسنده :آرامش   آفلاین
خب رسیدیم به سمیه جون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
باید بگم هرچی بالاییا گفتنو درموردش قبول دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
هم حرفای بهار، هم حرفای راحی، هم بقیه ...هم خودممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
.
.
.

آهان هنوز خودم هیچی نگفتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سمیه :
دختر خوبیه، اهل کمکه، خیلی مهربونهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
با خط هفتم توضیحات رایحه شدیداً موافقم مخصوصا آخرین کلمه اشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
درضمن جدیداً همش میخواد حرص منو دربیاره و منو بچزونه که مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد........معلومه دیگه کلاً هیچکسی نیست از پس من بربیاد چه برسه به سمیهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خلاصه هر چی از خوبیاش بگم کم گفتم ..........ولی حسش نیست دیگه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
برای همینم پیشاپیش خوبیای دیگه ای رو هم افراد بعد از من درمورد سمیه جون بهش اشاره می کنن هم قبول دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :پَلَــنـگ مَلَــنـگ   غایب
سلاممممممممممممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خیلی دختره گلیه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خیلی مهربونه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
هروقتم ازش سوال پرسیدم بهم جواب داده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خیلی نازه میدوستمش امیدوارم تو زندگیش موفق و پیروز باشه و به تمام آرزوهاش برسه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
_وجودداریم اما حقیقت نداریم!

نویسنده :JUN2BLOOM   آفلاین
سمیه مهربون , مسئولیت پذیر , 
خیلی باادبه همیشه احترام بقیه رو نگه میداره کوچیک و بزرگ نداره
خیلی حساسم هست , بعضی اوقاتم زود باوره :|
مثل بقیه خواهرا وقتی دور همیم قشنگ میره تو دور کل کل مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد بسی هم خوب خخخ
امیدوارم همیشه همیشه موفق باشی خاله خوبممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد