آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

☼_نظر شما درباره کاربران انجمن نفر هشتم(roya joooon)_☼
زمان کنونی: 11-30-2020، 06:17 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: maryam ss
آخرین ارسال: Mostafa
پاسخ 191
بازدید 15269

امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 4.64 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شما نفر joooon هشتم کاربران درباره نظر انجمن roya

☼_نظر شما درباره کاربران انجمن نفر هشتم(roya joooon)_☼
نویسنده :maryam ss   آفلاین
به نام خداوند جان آفرین

کوتاه میکنم تا حوصلتونو سر نبرم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
این تاپیک یک نظر سنجیه درباره کاربرای انجمن
نظرتونو درباره کاربری که انتخاب میشه بدید

خواهشا حواستون باشه کهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
1-به هیچ وجه اسپم ندید!

2-به کسی توهین نکنید.
3-از به کار بردن کلمات ناشایست بپرهیزید.
واگه پیشنهاد،انتقاد و.. درباره این تاپیک دارید به پروف اینجانب بیاین و اینجاپست نذارید

اگه کسیو مد نظر داشتید یا میخواستین نظر دیگران رو درباره خودتون بدونید بی تعارف و رو دربایستی به من بگید.
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مرسیــــــــــــ کلیـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :اوپــا جـونـگ ڪـی   آفلاین
ادمین که گله به قول اراکیها ماخامت ای جونم شی کسام

نویسنده :◘Sorena◘   غایب
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدخوبهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :bahareh_ys   آفلاین
خیلی باهاشون برخوردی نداشتم ولی بابت یه چیزی ازشون همیشه ممنونم
خیلی هم زحمت میکشن
خدا قوت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :azi70   آفلاین
اولین بار توی کره فروم باهاش آشنا شدم. اون موقع هم مثل الان من گیر لینک های خاصی بودم که بتونم دانلود کنم, سهراب اومد و گفت اگه سریال خاص یا فیلم خاصی می خوای بهم بگو و از اونجا بیشتر از 4 ساله که من سهراب رو میشناسم!

بعدشم که اتفاقی این جا رو دیدم و دیدم که بعله..... مدیر سایت سهرابه, اگه اشتباه نکنم هم اوایل تشکیل کره فان بود.

به نظرم خیلی بچه باحالیه, شوخ و یه نمه هم شیطون به نظر میاد
توی گذاشتن لینک ها و رسوندن دست اول ترین سریال ها هم که دیگه جای حرف نذاشته

نمی دونم چرا ولی حسم می گه خیلی به مادرش وابسته بوده (خدا رحمتشون کنه)

سوالی که همیشه دوس داشتم ازش بپرسم اینکه: سهراب کلا تو نت زندگی می کنی؟؟ کار و زندگی نداری؟؟؟؟؟!!!!!!؟؟؟

آهان... داشت یادم میرفت, امیدوارم بتونه دونگ هی رو از نزدیک ببینه!!
Watching
KOR:

Madame Antoine Descendants Of The Sun Moorim School One More Happy Ending

IRAN: Sharhrzad

563

نویسنده :*علیرضا*   غایب
داداش خودمه سهراب عالی بیست همینمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Տaghar   آفلاین
به به اوپای مقتدر خودم (گریس مامور بزرگراه ) فرمانروای بزرگمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

الان اینجا بگم چه بلاهایی سر من اوردی چقدر اذیتم میکردی هر روز دعوامون بود مثل تام و جری و ...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از شوخی بگذریم گریس برعکس ظاهرش که همه فکر میکنن خیلی وقتا تند و خشنه ، خیلیم مهربونهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

همون جور که همه میدونن ادمینمون یه دونه است اونم واسه نمونه است بعلهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

گفتی هارو همه گفتن پسر فعال و دست به خيري هستي...هركي ازت كمك بخواد به دادش ميرسي و من نديدم تقاضاي كسي رو بي جواب بذاري... از لحاظ جنبه و شوخي هم خوشم مياد كم نمياري...يعني پايه اي و آدم از شوخي كردن باهات پشيمون نميشه
(راستی اینو هم اضافه کنم که هر کس که نمیدونه بدونه پدر گریس God father 4 ـه من گفتم دیگه خودتون حواستون به خودتون باشه)
خلاصه اوپام پشته اون ستاره های سبز حلبی قلبی از طلا داره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

گریـــس اوپا فایتینگ

نویسنده :xia mozhgan   آفلاین
عالی.. نامبر وان..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ما که ازش راضی هستیم امیدوارم خدا هم ازش راضی باشه..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
 مدیر خوب و مدیریت قوی باعث موفقیت و جذب کاربر تو این انجمن شده که تو این مدت کم تونسته انجمن پیشرفت کنه..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
این که به درخواستا خیلی سریع رسیدگی میشه و اون احساس مسئولیتی وجود داره واقعا تحسین برانگیزهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ما همه متوجه زحماتشون هستیم و خیلی زیاد متشکریم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
من واقعا باعث افتخارمه که اینجا فعالیت میکنم.. مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Mostafa   آفلاین
خب یابر گفتی بگم سلام...خب بیا سلام چطوری مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از تو پیامای قبلی متوجه شدم خیلی از کاربرا فکر میکنن که خیلی خشک و خشن هستی...ولی یکی از مهربونترین ادمین و همکار بسیار خوبم هستی...خیلی دلسوز، مسئولیت پذیر، باایمان
فقط وقتی میزنی به سیم اخر دیگه هیچکی جلودارت نیست عباس...اینم انتقاد من به تو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
راستی جاسم زودتر برو یک تیکت بزن صبر کنین الان پرداخت میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
با آرزوی موفقیت و بهترینا برای تو دوست خوبم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :oldoasis   آفلاین
بهترین ADMIN عالی یک فرد واقعا مسئولیت پذیر جوابگوی سریع تمام کاربران سایت بسیار مهربون و خلاصه Number 1مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
I lie awake it's ten past three
this empty feeling and I can't sleep
When you're far away I miss you
But time won't heal the pain
When you're far away I need you

نویسنده :haniyeh74   آفلاین
سلام
در حدی نیستم که بخوام نظر بدم در مورد کسی...
البته هر چی هم میگم نظر خود بنده هس
راستش مدیریتشون عالیه
اینکه سایتو همیشه به روز میکنن این یکی از نقاط قوت ایشون و سایتشونه و بهشونم تبریک میگم
من تابه حال مدیری به این فعالی ندیدم
ولی یه خواهشی که ازشون دارم حالا بعضی ها گفتن بخاطر مشغله کاریه ولی وقتی حتی کاربرهای معمولی هم براتون نظر میذارن جوابشونو بدین من اوایل چندتا سوال درمورد سایت ازتون پرسیدم هیچ جوابی هم  نگرفتم
یه مدیر موفق باید روابط عمومیش با همه درحد عالی باشه اگرم نمیتونه که مدیرموفقی نمیشه
باید به نظرات و سوال های همه گوش داد
موفق باشید اقای سهرابمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
فایتینگمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد