Agent3-01 محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

☼_نظر شما درباره کاربران انجمن نفر هشتم(roya joooon)_☼
زمان کنونی: 11-24-2020، 09:40 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: maryam ss
آخرین ارسال: Mostafa
پاسخ 191
بازدید 15214

امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 4.64 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شما نفر joooon هشتم کاربران درباره نظر انجمن roya

☼_نظر شما درباره کاربران انجمن نفر هشتم(roya joooon)_☼
نویسنده :maryam ss   آفلاین
به نام خداوند جان آفرین

کوتاه میکنم تا حوصلتونو سر نبرم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
این تاپیک یک نظر سنجیه درباره کاربرای انجمن
نظرتونو درباره کاربری که انتخاب میشه بدید

خواهشا حواستون باشه کهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
1-به هیچ وجه اسپم ندید!

2-به کسی توهین نکنید.
3-از به کار بردن کلمات ناشایست بپرهیزید.
واگه پیشنهاد،انتقاد و.. درباره این تاپیک دارید به پروف اینجانب بیاین و اینجاپست نذارید

اگه کسیو مد نظر داشتید یا میخواستین نظر دیگران رو درباره خودتون بدونید بی تعارف و رو دربایستی به من بگید.
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مرسیــــــــــــ کلیـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :ღSilverfallღ   آفلاین
به به موسسه بزرگ آقا مصطفی بزرگمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
هممم مدیر خوبی هستنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
به نظر من مدیر بزرگمون مصطفی خیلی خوب و با جذبه هستش ولی خیلی هم مهربون و خاکی هستش و خیلی هم فعال هستش خیلی !!!!!
ولی شرمنده من همش یه کوچولو سر میزنم و میرممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
امیدوارم به فعالیتتون ادامه بدین مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدو انجمن همینطوری خوب بمونه فایتینگ

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدMy First Love Sakura Pinkمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :ADMIN   آفلاین
پسر خوبیه بدی ازش ندیدم خیلی بهم کمک کرد تا انجمنُ تاسیس کنم در آینده نه چندان دور جایگزین من میشه و میدونم از پسش برمیاد فقط کافیه یکم html یاد بگیره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :بادپاییز   آفلاین
من که به شخصه نمی شناسم ایشونو ولی یادمه وقتی تازه اومدم این انجمن ایشون تنها کسی بود که خوش امد گفت  و تنها دوست . ایشالله هر جا هستن خوش باشن

نویسنده :..::MOHSEN::..   آفلاین
سلام به مصطفی وچوهامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خب شناخت خودم نسبت به مصطفی
مهربونه: کسی رو که اهمیت داره براش چیزی کم نمیزاره
وقت شناسه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
صبور دربرابر سختی ها مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عجوله دربرابر خبر ها یا اتفاق هایی که میخواد بدونهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدیعنی نسبت به خود من اینطورهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
الانم دوست داره با من توی ایستگاه قطار باشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
شوخ طبع بی حد اندازه مثل خودم ولی تاوقتی که بهش بی احترامی نشه اگه ن بعد اینطوری مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدخدمت دیگران میرسه
اینکه میگن خائن خبیث و..... من قبول ندارم چون ندیدم و این شنوده هارو هم میزارم پای شوخی های دوستانی که باهش شوخی میکنن
شاید نظره منه ولی اینکه به فضای مجازی زیاد اهمیت میده خوب نیست چون ازدنیای واقعی دور میشه

نویسنده :..::Baharmast::..   آفلاین
خوب حالا کی جرات داره بگه مصطفی بدهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نمیتونم ادعا کنم خیلی خوب میشناسمش هیچ ادمی رو نمیشه کامل شناخت
اما میدونم که بسیار خوبه بسیار مهربونه دوست نداره کسایی که براش مهم هستن ازش ناراحت باشن
یا کلا ناراحت ببینتشون خیلی وقتا موجب شده تو اوج خستگی و عصبانیت بخندم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدهمین بشرمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدبه جان خرزومهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
کلا واسه من یه برادر خوبه! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خیلی تلاش میکنه واسه خودش و زندگیش و این تلاشش شدیدا قابل تقدیره انسان خود ساخته ایی و این خصوصیت
کمتر توی پسرای این دور و زمونه پیدا میشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
قلب خیلی صافی داره واسه همینم فکر میکنه همه اینجورن! یکم از این مهربونی هاش کم کنه خوبه!
من امیدوارم که خوشبخت و موفق باشه همیشه
اها اها تا یادم نرفته مصطفی اگه گفت نه ! یعنی نه! یعنی ابدا نه! مرغ مصطفی یک پا نداره مرغ مصطفی فلجه میخزه! اینطوری مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Տaghar   آفلاین
خيلي دير اومدم نظر بدم شرمنده
تاريخچه دوستي من و مصطفي مال خيـلي وقت پيشه(بابا فاميليم باهم) واسه همين خيلي خوب ميشناسمش
کلا با همه شوخي ميکنه و سر به سرشون ميذاره
در کل مصطفي عزيز هم مهربونه و هم شوخ و با جنبه و يه گوله نمک . خيلي با اخلاقه. توي دوستي هيچ وقت کم نميذاره و براي دوستاش هرکاري باشه ميکنه
هميشه موفق بموني و پرطرفدار!

نویسنده :◘Sorena◘   غایب
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خوبهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Nikita   آفلاین
خوب به نظر من که مصطفی فوق العاده است
کی دلش میاد بد بگه در موردش
آقا یه دونه ای
بهترین مدیری به نظر من
همیشه هم کمک میکنی 
 دیگه اینکه هر چی در مورد مصطفی گل بگم کم گفتم
از اون دست بچه هایی که به همه کمک میکنه من که همیشه مدیونشم 
صبوری ومهربونی و خوش اخلاقی....
بازم بگم یعنی واقعا خودتون تا الان متوجه نشدین 
برات آرزوی موفقیت دارم هرجایی که هستی مصطفی جانمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :آرامش   آفلاین
درمورد نفر اولی یعنی ادمین مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد:
آدم خوبیه، کار راه بندازه و لجباز مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
و همون حرفایی که بقیه گفتن .....حسش نیست تکرار کنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نفر دومی یعنی مصطفیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد:
خوبه، نسبتاً خوبه و خوبه فقط یه مدت اینجوری شده بود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد که الحمدالله الان بهتر شده
اینم همون حرفایی که همه زدن مخصوصاً بهار و شهداد و بقیه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :T.O.P   آفلاین
مهربون تر و بهتر شده 
کار راه بندازه ولی اگر با کسی 
بد بشه خدا به دادش برسهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
در کل پسر خوبیه و شوخ 
خدا حفظش کنه هم برای ما هم خانوادش