آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

☼_نظر شما درباره کاربران انجمن نفر هشتم(roya joooon)_☼
زمان کنونی: 11-30-2020، 01:40 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: maryam ss
آخرین ارسال: Mostafa
پاسخ 191
بازدید 15265

امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 4.64 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شما نفر joooon هشتم کاربران درباره نظر انجمن roya

☼_نظر شما درباره کاربران انجمن نفر هشتم(roya joooon)_☼
نویسنده :maryam ss   آفلاین
به نام خداوند جان آفرین

کوتاه میکنم تا حوصلتونو سر نبرم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
این تاپیک یک نظر سنجیه درباره کاربرای انجمن
نظرتونو درباره کاربری که انتخاب میشه بدید

خواهشا حواستون باشه کهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
1-به هیچ وجه اسپم ندید!

2-به کسی توهین نکنید.
3-از به کار بردن کلمات ناشایست بپرهیزید.
واگه پیشنهاد،انتقاد و.. درباره این تاپیک دارید به پروف اینجانب بیاین و اینجاپست نذارید

اگه کسیو مد نظر داشتید یا میخواستین نظر دیگران رو درباره خودتون بدونید بی تعارف و رو دربایستی به من بگید.
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مرسیــــــــــــ کلیـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :asal501  
خوب خوب مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خدا همچی زد پس کلم گف برو تا نزدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد..
نفر اول مودیر سهراب نظر دادم راجبعتون..دلخور نباشین...متاسفانه 50%چیزهایی بود ک من ازتون دیدم..50% حرفایی بود ک راجبعتون میزدن یعنی پشت سرتون بخام اسمشونو ببرم حداقل نصف اد لیست دوستاتون میپره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...این بود ک بهتون گفتم حداقلش این بود پشت سرتون غیبت نکردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اگ بخوام بهتون نمره بدم برای خوب بودن همون 50 % دیگ ک با احترام حرف زدین و ...نگم ک ریا نشه یوقت ( هدایت شدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد )

کاربر دوم مصطفی :
خوب همه میدونن جریان مارو..
با هم خندیدم..با هم ناراحت شدیم...با هم گریه کردیم...با هم سکوت کردیم...جدای هم کات کردیم...
بخام چیزی بگم حداقلش این هست ک ب احترام روزهای خوبی ک گذروندیم باید سکوت کنم
اما پسر خوبیه...
خیلی شوخی میکنه...این خوب نیست.. ظریفت ادمایی ک دورو برتن ن همشون کم هست...شوخیها باعث فکرایی و فکراها باعث حرف در اوردن پشت سرت میشن

ارزوی موفقعیت جفت مدیران..

الان ک خیلی توجه میکنم میبینم خدا خیلی هدایتم کرده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :ADMIN   آفلاین
نقل قول:نفر اول مودیر سهراب نظر دادم راجبعتون..دلخور نباشین...متاسفانه 50%چیزهایی بود ک من ازتون دیدم..50% حرفایی بود ک راجبعتون میزدن یعنی پشت سرتون بخام اسمشونو ببرم حداقل نصف اد لیست دوستاتون میپره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...این بود ک بهتون گفتم حداقلش این بود پشت سرتون غیبت نکردم

هر چیزی که گفته باشی شاید درست باشه در کل لیست دوستانم خالیه که نصفشون بخوان بپرن ! من دوست مجازی به هیچ وجه قبول ندارم چون پایدار نیست و بالاخره یه روز تموم میشه به غیر از مشکلاتی که به وجود میاره اینو اضافه کنم آدمارو نمیشه مجازی شناخت :)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :آرامش   آفلاین
(06-27-2015, 08:15 PM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب خوب مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خدا همچی زد پس کلم گف برو تا نزدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد..
نفر اول مودیر سهراب نظر دادم راجبعتون..دلخور نباشین...متاسفانه 50%چیزهایی بود ک من ازتون دیدم..50% حرفایی بود ک راجبعتون میزدن یعنی پشت سرتون بخام اسمشونو ببرم حداقل نصف اد لیست دوستاتون میپره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...این بود ک بهتون گفتم حداقلش این بود پشت سرتون غیبت نکردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اگ بخوام بهتون نمره بدم برای خوب بودن همون 50 % دیگ ک با احترام حرف زدین و ...نگم ک ریا نشه یوقت ( هدایت شدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد )

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
.
.
.
.
.
.
دوستان عزیز لازم دیدم یه موردی رو بهتون متذکر بشم:
نظر دادن درمورد فردی خاص به شخصیت فرد نظردهنده و شناخت خودش از فرد مورد نظر بستگی داره.....
نه نظر دادن طبق حرفهای دیگران
راجع به هر فردی که می خوایین نظر بدین چه مدیر باشه چه کاربر عادی ....بهتره نظر شخصی باشه
ممنون که رعایت می کنین.مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Agent3-01   آنلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدسلام به همه .وقتتون بخیرمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خیلی شناخت ندارم ولی فکر می کنم انسان مسیولیت پذیری هستن و با اقا سهراب یک زوج مدیریتی خوب برا انجمن هستن و نبود هر کدومشون باعث اختلال در انجمن میشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
امیدوارم در کنار هم به کارشون ادامه بدن و انخمن که عالی هست عالی ترش کننمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
براش اول از همه ارزوی سلامتی وتندرستی و بعد از اون موفقیت در تمام زندگی می کنم

نویسنده :maryam ss   آفلاین
مرسی بابت نظراتتون.... مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
.....................................................................................
نفر سوم
..::Baharmast::..

نویسنده :** نغمــــــــــــــــه **   آفلاین
سلام
اول از اینکه تو دو تا پست قبلی نظر ندادم ببخشید چون واقعا هیچ شناختی نسبت بهشون نداشتم و تا الان هم ندارم ولی در کل کار پر زحمتیه مدیریت یک انجمن و از همین جا به هر دو جنس مذکرمون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خسته نباشید میگم

دوم بهار جون رو من تو اونور بیشتر باهاش در ارتباط بودم حالا نه اونقدر صمیمی ولی تو همون دوره کم نشون داد که
خیـــــــــــــــــــــــــــــــــلی خانومه
یعنی خیـــــــــــــــــــــــلی خانومه ها
از خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی هم خیلیتر
بهار جونم امیدوارم تو همه مراحل زندگیت اینجوری باشی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
برام هیچ ᓗـسے شبیـہ تـפּ نیست

هـمیــךּ از تماҐ جهاךּ ڪاـᓅـیــــــــہ

همیךּ ڪـہ ڪنارت نـᓅـس مے ڪشҐ

نویسنده :Tamanna Hongki   آفلاین
بهار جون خیییییییییییییییلـــــــــــــی گــــــــُـــــــلـــــــه خیییییــــــــــــــــلییییییی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
All you have to decide is what to do with the time that is given to you

نویسنده :!Z!E!I!N!A!B!   آفلاین
الهییی
بهار فوق العاده خانووومه
از اول که شناختمش فوق العاده مهربون و خوش برخورد بووود
بعد صندلی داغش که بیشتر شناختمش خیلی واسم محترم تر شد و واقعا واسم یه دوست ارزشمنده
یه بانوی بی نظیر
به موقع شوخ و خوش رو و به موقعم جدی میشه
خیلی خوشحالم که باهاش آشنا شدم
امیدوارم همیشه از ته ته ته قلبت شاد باشی بانو و همیشه بخندی
و به آرزوهای قشنگت برسی و بهترینا نصیبت بشه
خیلی ماهیی و خانوووومیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
برای کوچه های پیچ در پیج گیسوانت باید شاملو را خبر کنم
خیام دو خط شعر بگوید و
بنان تصنیف کند 
.
.
.
"قصه ی گیسوانت سر دراز دارد"

نویسنده :'yasi'   آفلاین
بهارم خیلی خوب و مهربون و با صبر و حوصله س،،خیلی خیلی خانوم و مودبم هس،،همینمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Autumn Lady   آفلاین
بهارمست،همونطوریکه از اسمش پیداس با خودش بهار و آرامش به همراه داره.

دوست خوبیه برای هر کسی که بخواد دوستش باشه و همراهش.

امیدوارم تو تمام مراحل زندگیت موفق باشی.