آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

✿ خـــآطــرهــ نـویسیــ روزآنهــ ✿
زمان کنونی: 09-23-2020، 07:47 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Nɪɴɪʟɪɴ
آخرین ارسال: سارا30
پاسخ 10
بازدید 916

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
خـــآطــرهــ نـویسیــ روزآنهــ

هیـچیـ بهـتر از خـآطـرهـ نـویسیـ نمیـ تـونهـ آدمـو خـآلیـ کنهـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اونمـ اگهـ قـرآر بـآشهـ روزآنهـ بآشهـ  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

میـ تونیـد اینـجآ اتفـآقآیـ رو کهـ در روز بـرآتونـ میـفتهـ ، هـر کآریـ کهـ کردیـد  و .... رو بنـویسـید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

follow me little gallery on instagram

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نویسنده :Nɪɴɪʟɪɴ   آفلاین
اهـمـ اهمـ اولـ از همهـخـودمـ شـروعـ میـ کنمـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اولـا روز تقـریبـا مـزخرفیـ بـود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
امـآ رفتـیمـ بـآ خـوآهـر و بـرآدر گـرآمیـ دنـدونـ کـرکوتیـلـ ( کـرکودیلـ خـودمـونـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ) خـویمـ خیـلیـ همـ عـآلیـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
فقطـ یکمـ سنگینـ بـود کهـ اصنـ نـآیـ رآهـ رفتنـ بـرآمـ نـذآشتـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد دوستـ دآشتمـ کهـ فقطـ بشینمـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بـعـد رفتیـمـ پـلآسکـو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نمیـدونمـ چـرآ مـآمـآنمـ انقـدر بـآ دقتـ بهـ وسـآیلآ نگـآهـ میـ کـرد  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خبـ اونـآمـ وسـآیلـ پـلآستیکیـبـودنـ دیگهـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مثـلا سفـرهـ مجلسیـ کهـ فـرقـ نـدآرهـ چهـ شکلیـ بـآشهـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
امـروز نـتونستمـ آهـنگیـ کهـ دوستـ دآشتمـ رو رآحتـ بـخونمـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بـهـ خـآطـر مـشکـلآتـ اخـلآقـیـ ایـ کهـ دآشتـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
همینـ دیگهـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
وآسهـ امـروز کـآفیـ بـود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :Atefe.79   غایب
این چند روزه داره خیلی مضخرف می گذره
حس میکنم دلم واسه همه چی تنگ شده!حتی واسه پارسالم تو این انجمن
اما اصلا دوست ندارم به عقب برگردم .
دلم می خواد فقط به جلو نگاه کنم ولی انگار نمیشه..
ینی تموم میشه این روزا؟یه روز خوش بهم بیادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :miss mg - ELF   آفلاین
امروز صبح یه ربع مونده به شش از خواب بیدار شدم تا ساعت 7 پیاده روی کردم به همراه همسایه ها و مامانم
بعد از برگشتن برنامه دور همی رو دیدم بعد صبحانه خوردم و دوش گرفتم
اومدم انجمن و لوبیا خرد کردم برا ترشی تا بستونمون
بعد سریال اقای دکتر که از تلویزیون نشون میداد رو دیدم با ویزه برنامه ریو 2016 همراه شدم
بعد اماده شدم رفتم کلاس ایروبیک ساعت 9 برگشتم خونه شام خوردم و بعد نماز اومدم اینجا
امروز روز پر کاری بود برام الانم خستم میرم بخابم

امروز هیچ اتفاقی نیوفتادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
صبح بلند شدم یه ذره درس خوندم
بعدم بابام اومد ناهار خوردیم
الانم می خوام برم بخوابم ولی می ترسم مامانم ورداره دوباره یه برنامه دیگمو مث دیروز پاک کنهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :movafagh   آفلاین
امروز با نگرانی از خواب بیدارشدم نگرانی برای چکاپی که دیروز رفتم دکتر دادم نمیدونم جوابش چی میشه خیلی نگرانم امیدوارم خوب باشه

نویسنده :سارا30   آفلاین
امروز هرکاری کردم که درس بخونم نتونستم.زور تنبلی  ازمن بیشتره.حتی الانم که خوابم نیاد اینجام بعدشم هم میخوام سریال نگاه کنم

امروز هم خیلی مزخرف بودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مدرسمون دوشنبه به مامانم زنگ زده بودن که بیاد مدرسه بعدم برنامه هفتگی داده بودن دستش منم امروز فهمیدم ک از شنبه باید برم مدرسهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بماند که یکی هم این وسط مسطا مرد..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
منم که همچونان خسته..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :سارا30   آفلاین
چهارشنبه اداره نرفتم باخودم گفتم ببرم دنبال کارهای شخصی اونا رو سروسامان بدم.ولی چی شده آخرش .هیچ کاری نکردم

نویسنده :Nɪɴɪʟɪɴ   آفلاین
دو روزهـ دآرمـ عیـنـ خـر احتـمآلـ میـخونمـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چیـزیمـ بـعد از گـذشتـ یــهـ روز یـآدمـ نمیمـونهـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
امـآ خـوشحـآلیشـ اینـهـ کـهـ تـرکیـبآتـ تـوشهـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بـهـ نسـبتـ آسونـهـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد امـآ اینـ آخریـآشـ یـکمـ تـو ذهـنـ نـروعـهـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
هـنوز نـرسیـدمـ دبـلیو رو نـگآ کنمـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
کـلیـ خـبر و تـرجمهـ ریختـهـ سـرمـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد دآرمـ بـهـ اینـ فـکر میـکنمـ چـهـ غـلطیـ کـردمـ عـضو اونـ گـروهـ شـدمـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
امـآ رآضیمـ ازشـ ، تـویـ زبـآنـ بهمـ کمـکـ میـکنهـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد یـهـ سـریـ کلمـآتیـ کـهـ ختوآهر و بـرآدر گـرآمـ بـلد نیـستنـ رو بـلدمـ ، خـیلیـ حـآلـ میـدهـ اینـ مـوضوعـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
هنـو فـآز کـلـ میـ هیـلـ میـ دآرمـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
گـآهیـ بـهـ اینـ فـکر میـکنمـ کـآشـ چـند شـخصیتیـ دآشتمـ ،خـیلیـ بـآحـآلـ میـشد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چـند شـبهـ مـکرر بـآ خـآنوآدهـ فـیلمـ نگـآهـ میـکنیمـ و اینـ شـدهـ سـرگرمیـهـ دوستـ دآشتنیـهـ منـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خیـلیـ اهـلـ فـیلمـ نبـودمـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد جـدیدا مـعتآدشـ شـدمـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
امـروز مـوفقـ شـدمـ تـآ سـآعتـ 5 بـداز ظـهربخـوآبمـ ، الـآنـ انـرژیمـ فـولهـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد میـتونمـ تـآ صـبحـ بیـدآر بـآشمـ و تـرجمهـ کنمـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
کـتفمـ درد میـکنهـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بـآلـآخـرهـ از شـر تـستآیـ فـیزیکـ رآحتـ گـشتمـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
کتـآبـآمـو گـرفتمـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ریـآضیـ چـقدر حـجمشـ کمـ شـدهـ ، 122صـفحهـ سـتـ فقـطـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دلـمـ بـرآیـ مـدسهـ تنـگـ شـدهـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
لـجـ کـردنـ بـآ بیـمزهـ تـرینـ فـرد کـلآسـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خـندیدنـ بـهـ نـآز نـآزو تـرینـ فـرد کـلآسـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بحـثـ کـردنـ سـر اینـکهـ خـانومـ شـیرعلیـ خـوبـ نیستـ و خـآنمـ آزآدیـ فوقـ العـآدهـ ستـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تـلآشـ بـرآیـ رو کـردنـ دو رو تـرینـ فـرد کـلآسـ جـلویـ معـلمـ ریـآضیـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
پـتـ و مـتـ بـآزیـآ منـو فـآطمـهـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تـقلبـآمونـ ، مـعلمـ زیسـتـ مچـمو سـر تقـلبـ بـگیرهـ ، اینـ یکیـ خیـلیـ بـد بـود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یـآ مـعلمـ ریـآضیـمونـ مـآ رو هـنگآمـ تقلبـ بگـیرهـ و جـلسهـ هـآیـ بـعدیـ مـآ رو تـحویلـ نگـیرهـ ومـآ همـ همـهـ شـ در فـکر یـهـ رآهیـ بـآشیمـ کـهـ عـذر خـوآهیـ کنیمـ ،آخرشمـ بـریمـ اعتـرآفـ کنیمـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
وآسـهـ همـهـ یـ اینـ چیـزآ دلمـ تنگـ شـدهـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان