آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

21تیر روز «عـــ♥ـفــ♥ـاف و حــجــ♥ـاب» گرامی باد
زمان کنونی: 12-01-2020، 12:47 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: haniyeh74
آخرین ارسال: Agent3-01
پاسخ 11
بازدید 1250

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
21تیر «عـــ♥ـفــ♥ـاف حــجــ♥ـاب» باد روز گرامی و

21تیر روز «عـــ♥ـفــ♥ـاف و حــجــ♥ـاب» گرامی باد
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

21 تیر روز حجاب و عفاف بر تمام بانوان عفیف کشورم و همچنین دوستای چادریم تبریک میگم

حجاب از دو کلمه(حج+آب)درست شده است
حج:مایه حیات توحیدی مومن است
و آّب:مایه ی حیات مادی مومن است
کسی که از حجاب فاصله میگیرد مرده متحرک است...
وقتی میشنوی میگن چادرنشین....چادر یا جادر؟؟؟؟

به نظر می رسد تلفظ اصلی و صحیح چادر،جادر بوده است!
جا در"یعنی جای در و گوهر
خواهرم چادرت بسیار با ارزش است.....

افتخار میکنم چادریم.....    مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نویسنده :ƓὄὄƉ ǤIRĿ   غایب
عالی بودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

منم تبریک میگم این روز رو به همه ی خانومای گلمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خودمم افتخار میکنم چادری هستممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :ندا69   آفلاین
منم افتخار میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Agent3-01   آنلاین

نویسنده :** نغمــــــــــــــــه **   آفلاین

هانیه جونم از زدن تاپیک خیلی خیلی ممنونم
منم افتخار میکنم که ♥ یه دخمل چادریم ♥

و این روز رو به همه ی بانوان مومن و محجبه تمام دنیا تبریک میگم
برام هیچ ᓗـسے شبیـہ تـפּ نیست

هـمیــךּ از تماҐ جهاךּ ڪاـᓅـیــــــــہ

همیךּ ڪـہ ڪنارت نـᓅـس مے ڪشҐ

نویسنده :!!Maryam!!   آفلاین
این روزا خیلی در مورد حجاب و چادر حرف میزنند
اونقدر زیاد که انگار فقط اونایی که چادر به سر دارند حجاب دارند من که با این حرف که چادر فقط حجاب ایجاد میکنه کاملا مخالفم
یکیش خوده من ؛ من چادری نیستم ولی 1 تار موی منو تا حالا نا محرم ندیده . هیچموقع لباس تنگ و چسبان نمیپوشم . هیچموقع مانتو کوتاه نمیپوشم . همه مانتوهام تا زیر زانو و بلند هستن . همیشه از هد و ساق استفاده میکنم . و حجاب کامل دارم

اما متاسفانه اینروزا خیلی شدید حرف چادر چادر میشه طوریکه فقط اونایی که چادر به سر دارند انسان های ارزشمندی اند . اینجور رفتارها منو یاد تبعیض هایی که در زمان های گذشته بین انسانها اتفاق میافتاد میندازه . جای تاسف داره

البته من برای همه اونایی که چاد به سر میکنن ارزش قائل هستم . اونچه که مهم هستش داشتن حجاب اسلامی است . البته اشتباه برداشت نشه من با حجاب لبنانی ( لباس چسبان و طوریکه برجستگی های بدن در لباس افتاده) و حجاب عربستانی (که با پاهای برهنه در برابر نا محرم ظاهر میشند) کاملا مخالفم
آواتارهای کمیته فرهنگ شهروندی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-12-2015, 11:23 PM)!!ERIKA!! نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این روزا خیلی در مورد حجاب و چادر حرف میزنند
اونقدر زیاد که انگار فقط اونایی که چادر به سر دارند حجاب دارند من که با این حرف که چادر فقط حجاب ایجاد میکنه کاملا مخالفم
یکیش خوده من ؛ من چادری نیستم ولی 1 تار موی منو تا حالا نا محرم ندیده . هیچموقع لباس تنگ و چسبان نمیپوشم . هیچموقع مانتو کوتاه نمیپوشم . همه مانتوهام تا زیر زانو و بلند هستن . همیشه از هد و ساق استفاده میکنم . و حجاب کامل دارم

اما متاسفانه اینروزا خیلی شدید حرف چادر چادر میشه طوریکه فقط اونایی که چادر به سر دارند انسان های ارزشمندی اند . اینجور رفتارها منو یاد تبعیض هایی که در زمان های گذشته بین انسانها اتفاق میافتاد میندازه . جای تاسف داره

البته من برای همه اونایی که چاد به سر میکنن ارزش قائل هستم . اونچه که مهم هستش داشتن حجاب اسلامی است . البته اشتباه برداشت نشه من با حجاب لبنانی ( لباس چسبان و طوریکه برجستگی های بدن در لباس افتاده) و حجاب عربستانی (که با پاهای برهنه در برابر نا محرم ظاهر میشند) کاملا مخالفم

سلام دوست عزیزم
من به شخصه برای افرادی امثال شما خیلی خیلی احترام قاِیل هستم تا کسانی که به ظاهر چادر در سر دارند ولی هم موهاشون بیرونه و هم صورتشون هفتاد قلم ارایش داره لباس تنگ با استین های کوتاه که کاملا از زیر به ظاهر چادرشون بیرونه و فقط اسما چادری هستن

من فکر می کنم یکی از اصلی ترین دلایلی که مدتیست کمی به چادر بیشتر پرداخته میشه نگاه بدجامعه برعکس اون چیزی که شما می گید به یه فرد چادری و محجبه است از نگاه اکثریت فرد چادری امل عقب افتاده بی سواد و ... است

برخوردی که یک فروشنده با یک فرد چادری می کنه کاملا متناقص با برخورد همون فرد با کسیت که چادری نیست اگه که ارایش داشته باشه و موهاشم بیرون باشه که دیگه اصلا قابل مقایسه نیست اصلا قصد بی احترامی به کسی رو ندارم اون چیزی که دارم می بینم و حس می کنم اینگونه است .متن بالا تنها توصیف اندکی از حال یک فرد چادریست.

شما اگه این برنامه از جیغ لاک تا خدا رو دیده باشید که در مورد دخترانیست که چادری شدن تمامشون بدون استثنا از این حرف می زنن که بعد از اینکه چادری شدن از اکثریت گروه ها ترد شدن و مسخره شدن این واقعیت حال جامعه ماست

صد در صد چادر به تنهایی حجاب ایجاد نمی کنه ولی می تونه حجاب کامل باشه اگه به درستی ازش استفاده بشه

21 تیر روز عفاف و حجابه نه روز چادر من بر این باورم هر کسی که حجاب کامل داشته باشه در این جرگه قرار می گیره

لازمه عفاف داشتن در مرحله اول داشتن حجاب خوب و درسته که با توصیف شما شما هم در این دسته قرار می گیرید دوست عزیز من

این حدیث زیبا از پیامبرعزیزمونه

در مود فرزند باحجابه نه چادری

اما وقتی در مورد چیزی صحبت میشه معمولا بهترین و کاملترین نمونه نشون داده میشه

دم همه بچه های باحجاب گرم