آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

21تیر روز «عـــ♥ـفــ♥ـاف و حــجــ♥ـاب» گرامی باد
زمان کنونی: 12-02-2020، 03:13 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: haniyeh74
آخرین ارسال: Agent3-01
پاسخ 11
بازدید 1255

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
21تیر «عـــ♥ـفــ♥ـاف حــجــ♥ـاب» باد روز گرامی و

21تیر روز «عـــ♥ـفــ♥ـاف و حــجــ♥ـاب» گرامی باد
نویسنده :haniyeh74   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

21 تیر روز حجاب و عفاف بر تمام بانوان عفیف کشورم و همچنین دوستای چادریم تبریک میگم

حجاب از دو کلمه(حج+آب)درست شده است
حج:مایه حیات توحیدی مومن است
و آّب:مایه ی حیات مادی مومن است
کسی که از حجاب فاصله میگیرد مرده متحرک است...
وقتی میشنوی میگن چادرنشین....چادر یا جادر؟؟؟؟

به نظر می رسد تلفظ اصلی و صحیح چادر،جادر بوده است!
جا در"یعنی جای در و گوهر
خواهرم چادرت بسیار با ارزش است.....

افتخار میکنم چادریم.....    مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Atefe.79   غایب
منم افتخار می کنم که چادریم
و به تمام دوستایی که با حجابن تبریک می گم

بیاین جلو بوس بدیــــــــــــــنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Agent3-01   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بانوی محجبه ای در یکی از سوپرمارکت های زنجیره ای در فرانسه خرید می کرد. خریدش که تمام شد برای پرداخت رفت پشت صندوق.
صندوقدار یک خانوم بی حجاب اصالتا ایرانی بود. صندوقدار نگاهی از روی تمسخر بهش انداخت و همینطورکه داشت بارکد اجناس را می گرفت اجناس او را با حالتی متکبرانه به گوشه میز می انداخت .
اما خانوم محجبه ما که روبنده بر چهره داشت خونسرد بود و چیزی نمی گفت و این باعث می شد که صندوقدار بیشتر عصبانی بشه . بالاخره صندوقدارطاقت نیاورد و گفت: ما اینجا تو فرانسه خودمون هزارتا مشکل و بحران داریم این نقابی که تو روی صورتت داری یکی از همین مشکلاته که عاملش تو و امثال تو هستید ما اینجا اومدیم برای زندگی و کار, نه برای نمایش گذاشتن دین و تاریخ.اگه می خوای دینتو نمایش بدی یا روبنده به صورت بزنی برو به کشور خودت
خانوم محجبه اجناسی را که خریده بود داخل نایلون گذاشت, نگاهی به صندوقدار کرد روبنده را از چهره برداشت و در پاسخ خانوم صندوقدار که از دیدن چهره اروپایی و چشمان رنگی جا خورده بود گفت : من فرانسوی هستم این دین من است اینجا هم وطنم است . شما دینتون را فروختید و ما خریدیم

پ . ن : شاید این یک داستان تمثیلی باشد نه واقعی اما می تواند یک تلنگری به من وشما باشه .