آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید


کلمات کلیدی
نویسنده: asal501 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 392
مرگ تدریجی تلفن ثابت در تهران
معاون مخابرات استان تهران درباره کاهش شدید علاقه مشترکان به استفاده از تلفن ثابت گفت:
نقل قول:از میان هشت میلیون مشترک تلفن ثابت استان تهران حدود یک میلیون و 400 هزار نفر از آن‌ها قبض‌های تلفنی با مبلغ کمتر از 1500 تومان دریافت می‌کنند.
محمدرضا بیدخام درباره میانگین کارکرد تلفن‌های ثابت استان تهران گفت:
[quote]
[color=#ff6633][size=large]بخش مهمی از تلفن‌
نویسنده: ─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─ - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 599
گونه می توان ثابت کرد که عقل انسان برای رسیدن انسان به سعادت ناقص و محتاج وحی است؟
چگونه می توان ثابت کرد که عقل انسان برای رسیدن انسان به سعادت ناقص و محتاج وحی است؟[color=#3333cc][size=medium]کوتاه‌ترین پاسخ، نگاه عاقلانه و وضعیت موجود بشر مدعی دیروزی و امروزی است. جهل، گرسنگی، ظلم، قتل، غارت، تجاوز، خودکشی، نسل‌کشی، کشورگشایی و ...، آن هم به عاملیت مدعیان عقل تکامل یافته – علم پیشرفته – تکنولوژی برتر – کفایت قوانین حقوق بشر – منجیان عالم بشریت، یعنی آمریکا و اروپا. اگر عقل و علم انسان (به مفهوم
نویسنده: fdiba - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 368
آشنایی با انواع دوچرخه ثابت
[quote]
همان طور که می دانید دوچرخه ثابت دارای فواید زیادی است که همه افراد می توانند از آن بهره مند شوند که این فواید شامل انواع اقسام متفاوت نیز می شود.دوچرخه ثابت ورزش هوازی است که کاربردهای متفاوتی علاوه بر جنبه تفریحی و ... دارد. زیاد شدن ترافیک شهرها و زیاد شدن آلودگی هوا، از دلایلی است که تولیدکنندگان سعی کردند تا نسل جدیدی از دوچرخه را طراحی کنند.
[color=#000000]دوچرخه ثابت در این اوضاع شهری و آلودگی هوا بهترین وسیله که می تواند جایگزین دوچرخه بیرون از منزل و م
نویسنده: fdiba - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 331
دوچرخه ثابت و توانبخشی زانو
[quote]
محققان آمریکایی به این اعتقاد دارند که زانو بزرگترین مفصل در بدن انسان ها نیست و فقط عضو پیچیده ای بوده و در نتیجه بسیار مستعد آسیب دیدگی است.برای توانبخشی یک زانوی آسیب دیده به راحتی می توانید استراحت، یخ گذاشتن، فشار و بالا نگه داشتن آن را امتحان کنید و ورزش هایی هم که برای ریکاوری این ناحیه می توانید انجام دهید، پدال زدن بر روی دوچرخه ثابت است که می تواند از بیشتر شدن مصدومیت جلوگیری کند.
[color=#000000][img]http://hypergymco.com/Administrator/files/ArticlePi
نویسنده: fdiba - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 839
راهنمای تنظیم دوچرخه ثابت
[quote]
اگر دوچرخه ثابت را برای استفاده در خانه خریداری می*کنید، بهتر است فضایی را برای آن در نظر بگیرید که جای کافی برای سوار و پیاده شدن داشته باشید؛ همچنین بسیار مهم است که چگونه روی دوچرخه می*نشینید و باید به*صورتی قرار داده شوند که تمام قسمت*های متحرک آن* به*طور ایمن قابلیت حرکت داشته باشد.
[color=#000000][img]http://hypergymco.com/administrator/files/ArticlePic/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85-%D8%AF%D9%88%DA%86%D8%B1%D8%AE