آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید


کلمات کلیدی
نویسنده: yalda73 - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 282
طرف سوار تاکسی میشه ...
طرف سوار تاكسی بوده ... بعد از مدتی یكی پیاده میشه و درو محكم می‌بنده ...راننده میگه : خر بی شعور ... یه كمی جلوتر یه نفر دیگه پیاده میشه و باز در و محكم می بنده بازم راننده میگه : خر بی شعور ... نوبت به غضنفر میرسه با دقت در و آهسته می بنده می بینه راننده داره نگاش می كنه بهش می گه :چیه ... خر باشعور ندیدی؟
نویسنده: yalda73 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 221
ن طرف پل سی سالگی
آن طرف پل سی سالگی
مهارت‌های زندگی > خانواده - مریم کمالی نژاد:
بعضی از آدم‌ها در آستانه سی‌سالگی، احساسات و تفکرات جدیدی را تجربه می‌کنند که تا پیش از آن زیاد برایشان دغدغه نبوده و مسئله زندگی به‌حساب نمی‌آمده است.

گروهي بابت اين تفكرات و احساسات دچار نوعي افسردگي، سردرگمي، ترديد و احساس پوچي و اتلاف وقت و عمر مي‌شوند و گروهي ديگر سي‌سالگي و حواشي‌ا‌ش را با آرامش بدرقه مي‌كنند. شايد شما جزو كساني باشيد كه سي سالگي را به خوبي و خوشي سپري كرده‌اند يا در حال گذراندنش هستند بدون آنكه خم به ابر
نویسنده: E L E N A - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 272
بر طرف کردن چین و چروک با آب لیمو
[size=large]استفاده از آب لیمو روی پوست شما می تواند باعث جدا شدن سلول های مرده از سطح بدن شما و کاهش چین و چروک پوست شود.همچنین می تواند به کاهش لکه های پوست و لکه های که در اثر افزایش سن بر روی پوست به وجود می آید کمک کند. توصیه می شود حتما از آب لیمو تازه استفاده کنید زیرا گذشت زمان باعث به وجود آمدن مواد شیمیایی در آب لیمو می شود که می تواند به جای سود برای پوست شما ضرر داشته باشد.

پوسته شدن پوست
با استفاده روزانه آب لیمو بر روی پوست خود می توانید از شر سلول های مرده روی پوست خود راحت شو
نویسنده: ─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─ - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 364
آیا متن انجیل مانند قرآن از طرف خدا نازل شده؟
آیا متن انجیل مانند قرآن از طرف خدا نازل شده و یا نتیجه جمع آوری سخنان حضرت عیسی(ع) توسط حواریون است؟


آیا تورات و انجیل مانند قرآن از طرف خدا نازل شده یا صرفاً نتیجه جمع آوری چند نفر از یاران بوده است؟ اصلاً قصد خدا نزول کتابی درباره تورات و انجیل بود؟
پاسخ اجمالی[align=justify] بنابر تصریح آیات قرآن؛ حضرت عیسی(ع) پیامبر الهی بود و کتابی با نام انجیل بر او نازل شده است: «و از پی آنها عیسی پسر مریم را فرستادیم که تصدیق کننده توراتی بود که پیش از او فرستاده بو