آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

*** تاپیک ثبت سوتی اعضای کره فن ***
زمان کنونی: 01-27-2022، 09:48 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: D®.F@K3
آخرین ارسال: m75m75
پاسخ 17
بازدید 3041

امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 4.38 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تاپیک ثبت اعضای کره فن سوتی

*** تاپیک ثبت سوتی اعضای کره فن ***
نویسنده :D®.F@K3   آفلاین
به نام خدا
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سلام به همگی
**یه تاپیک شاد و خنده دار**
آیا دوستانتان درهنگام صحبت با شما در انجمن سوتی داده اند ؟
آیا به فکر پخش سوتی آنها در انجمن هستید ؟
ما اینجا این امکان را فراهم کرده ایم تا سوتی های انجمن گرد آوری و برای تماشای همگان قرار گیرند
پس چرا منتظرید ؟!!
از هرکس سوتی ای دیدید فورا از تصویر آن اسکرین شات بگیرید و در این تاپیک قرار دهید
صبر کنید !!!
در پایان هر ماه سوتی هایی که درآن ماه ثبت شده درقالب یک نظر سنجی در آمده و بهترین سوتی ماه مشخص میشود و به کسی که سوتی برتر ماه را شکار کرده جایزه تعلق میگیرد
بشتابید تا شاید رستگار شویم
...
***به هیچ وجه اسپم ندهید که همه اسپم ها پاک میشوند و درصورت تکرار اعتبار منفی داده خواهد شد
***به یکدیگر توهین نکنید
***میتوانید برای هر عکس ارسالی در زیر عکستان یک جمله را اضافه کنید
***غلط های نگارشی سوتی محسوب نمیشن مگر اینکه معنی کلمه یا جمله به خاطر جابجایی حروف در تایپ عوض بشه

""" D @ V @ R """

نویسنده :اوپــا جـونـگ ڪـی   آفلاین
دیگه احتیاج به توضیح نداره
سریال در حال دیدن

اگه هر سریال یا فیلمی که لینکاش منقضی شده را خواستید در تاپیکش درخواست بدید در صورت امکان رسیدگی میشود
گروه جدید تلگرامی انجمن کره فن : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*****دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :raha_R   آفلاین
من هم روز اول که اومدم یه موضوع جالب دیدم خواستم از نویسندش تشکر کنم پس پاسخ دادم
یه چند دیقه بعد agent بهم گفت که چه سوتی بزرگی دادم
نوشته بزرگی تو موضوع نوشته بودن که اسپم نزنید
اعد من اون یه تیکه رو ندیدم
بعد خودم سه ساعت نشستم به خودم خندیدم
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
This Is A
REVIVAL

اینم یه سوتی از سایته نمیدونستم کجا بذارمش گذاشتمش اینجا

ارسال منفی دیگه ندیده بودم خخخ
سریال در حال دیدن

اگه هر سریال یا فیلمی که لینکاش منقضی شده را خواستید در تاپیکش درخواست بدید در صورت امکان رسیدگی میشود
گروه جدید تلگرامی انجمن کره فن : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*****دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه مسابقست که مثل من امتیاز منفی میده

یا باید اخطار بده یا اعتبار منفی

نویسنده :zahraj4   آفلاین
اینم سوتی منه !

جایی هم واسه کسن نگفتم !

اعتراف میکنم اولاش که اومده بودم ، تا مدت ها فکر میکردم

دختره !!!!!!!!! ( خو به من چه !؟!؟!؟!؟!؟!)

این تابلوترینش بود ! ولی کلا اگه نرم تو پروف کسی نگاه کنم ، 80% مواقع جنسیت رو برعکس میفهمم !

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
E - X - O

We Are One

KaiSoo

هر کسی میتواند اینجا سوتی از کاربرای محترم انجمن قرار دهد

حتی از من پر از خطا

[b]این کار اصلا به منزله توهین به دیگران نیست
[/b]

خودم اشتباه چاپی زیاد دارم انکار نمیکنم ولی معنی جملاتم عوض نمیشه پس سوتی حساب نمیشه .

پس باید سوتی باشد نه اشتباه چاپی کوچک .

یا معنی باید عوض شده باشد یا خیلی تو یک جمله اشتباه چاپی باشد .

در آخر امسال نظر سنجی درباره بهترین سوتی گذاشته میشود

و به بهترین سوتی جایزه اعتبار هدیه میدم

پس عجله کنید و سوتی دیگران یا خودتان را ذکر کنید

سریال در حال دیدن

نویسنده :─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─   آفلاین

آقا من یه سوتی دادم که نمیدونم چرا چنروزه هیچ کس هیچیم نمیگه بهم...حتمارعایتمو کردید....!

کلی  ارسال و تایپیک و اسه دو سه تا از خانمای بزرگترازخودم زدم بهشون گفتم:اونیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

وای الان یهو دیدم گفتم اونی که دخترا به خواهربزرگترشون میگنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ازقبل میدونستم که نونا باید بگما...ولی اصلا خودمم نمیدونم چرا گفتم اونی

شاید دلیلش سریال  «توکی هستی؟مدرسه2015 »    باشه

انقد به خواهرش گفت اونی منم قاطی کردممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ازهمینجا از خواهرای بزرگترازخودم نوناهای عزیزم!؛ عذرمیخواممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چه میشود کردمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

عاشقیه و هزار درد وبلامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :m75m75   آفلاین
در زندگی واقعی خیلی سوتی می دم
ولی چیزی یادم نمی اد اینجا سوتی داده باشم
یا اگر هم بوده خیلی گل من گلی نبوده  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

درحال ترجمه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(white night)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان