آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

||| مسابقه ی بگو من کیم ؟!! ||| (2)بسته شد
زمان کنونی: 01-23-2022، 12:57 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: D®.F@K3
آخرین ارسال: اوپــا جـونـگ ڪـی
پاسخ 72
بازدید 4230

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شد بسته کیم ؟ من مسابقه ی 2 بگو

||| مسابقه ی بگو من کیم ؟!! ||| (2)بسته شد
نویسنده :D®.F@K3   آفلاین
به نام خدا

سلام به همه دوستان خوبم
به مسابقه بگو من کيم خوش آمدي
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خوب شيوه اجرا اين مسابقه به اين صورته که من يه پروفايل به اسم ? Who Am I ? ساختم و رمز ورودشو به يه نفر که فقط خودم خبر دارم دادم
حالا شما ميتونيد تو اين تاپيک سوالاتي از اين شخص بپرسيد تا بفهميد کيه
ميتونيد از پاسخ هايي که به سوالات شما و باقي دوستان داده ميشه براي پيدا کردن اين کاربر استفاده کنيد
خوب چندتا قانون ساده هم داريم :

1- هرکس ميتونه توي 5 تا پست سوالاشو بپرسه که تعداد سوالات داخل هر پست حداکثر 5 سواله .

2- هرکس ميتونه 3 بار حدس بزنه که کي پشت اين آي دي قايم شده .

3- سوالات به صورت دو گزينه اي و بله و خير پرسيده ميشن مثلا :
*پسري يا دختر ؟
*از تگ دار ها هستي يا کاربر عادي ؟
*از قديمياي سايتي يا کاربر جديدي ؟
*تو ادليست دوستاي من هستي يا نه ؟
... و سوالاتي از اين قبيل .

4- دوستای خوبم که به آی پی ها دسترسی دارین خواهش میکنم که آی پی چک نکنید بذارید مسابقه روال خوبی داشته باشه
این فقط یه تذکره و منظور من این نیست که یه نفر استفاده کرده لطفا برداشت بد نکنید .

5- سعي کنيد اسپم نديد و به هيچ وجه به کسي توهين نکنيد .

***اميدوارم لحظات خوشي رو باهم تجربه کنيم***

""" D @ V @ R """

نویسنده :..::Baharmast::..   آفلاین
خوب خوب خوب
چون رئیس این تاپیک گفته میخواد بره مسافرت باید جمع شه این برنامه امشب
عاقا مـــــــــــــــــــــــــــــن بودم
اما به دو دلیل به سمیه جواب ندادم
چون خـــــــــــــــیلی سوال پرسید به بقیه فرصت ندادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بعدشم میخواستم یکم بیشتر فکر کنید
اما جدا تفریح خیلی خوبی بود تمام بعد ازظهرم رو خندیدم
ممنون از بلکی مهربون که این بساط تفریح رو تو روز تعطیلم برام فراهم کرد

هرکی هم هر چی گفت خودشه گفته باشممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :ƓὄὄƉ ǤIRĿ   غایب
بهـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــارمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خندیدی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اعتبارمنفی میخای انگارمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اَز حِســـــادَت بَعضـــیــــــآ بِـــه خـــُـــودم خــــُــوشــــم میــــــآد

بــــه قـــُـولــــه ✘شـــآدمِهــــر✘ حِــــســـه خــــــوبیــِـــه

نویسنده :!Z!E!I!N!A!B!   آفلاین
با اینکه گفتی همه بم میگن خاله فهمیدم مونده بودم چرا به سمیه نگفتی چون اون زود تر گفته بودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
برای کوچه های پیچ در پیج گیسوانت باید شاملو را خبر کنم
خیام دو خط شعر بگوید و
بنان تصنیف کند 
.
.
.
"قصه ی گیسوانت سر دراز دارد"

نویسنده :Autumn Lady   آفلاین
بمن چه،حرف زدنت ضایع استمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بعدشم میخوای منو بپیچونی.اصلا داریممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اونم من رو که از 24ساعت کم کم 10ساعتش رو حرف میزنیممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :xia mozhgan   آفلاین
ای بابا..سرکاری بود؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا با احساسات ما بازی میکنی آخه؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ما از دیشب تا حالا مثل کاراگاه گجت داریم دنبال سرنخ میگردیم... مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بچه ها جونی خیلی تفریح مهیجی بودی
اصلا من مرده این حدس زدناتونممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تازه متوجه شدم خاله یه فنم به چه حسابی خدا میدونهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
جالب اینکه هو اول اصلا نرسیدم دیشب رفتم از ونوشه پرسیدم کی بود؟ بعد اومد بهم گفت انشاالله هو بعدی میفهمی
نمیدونستم خودم قرار بشم هو بعدیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بچه ها موافقید از اونجایی که بهارمست جان لطف کردند و ی ملت رو سرکار گذاشتن باید به هممون اعتبار بدنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :xia mozhgan   آفلاین
من که موافقم..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
راستی یه سوال هم از مدیر تاپیک دارم شاید سوال خیلیای دیگه هم باشه..
ممکنه یه نفر دوبار Who I am  بشه؟؟

(08-03-2015, 10:39 PM)Տomayyeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها موافقید از اونجایی که بهارمست جان لطف کردند و ی ملت رو سرکار گذاشتن باید به هممون اعتبار بدنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یعنی چی چیه این حرفا سرکار چی؟
خوب اصلا روند مسابقه اینهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تقصیر خودته این همه سوال کردی مجبور شدم بپیچونمت تا بقیه هم فرصت کنن بپرسن بعدم به قول خودت به حرف زدنم اشنایی
خدا وکیلی من جات بودم چون طبعا بیش از بقیه میشناسمت نمیگفتم تویی تا بقیه هم بپرسن
من به اونایی که حدس درست زدن اعتبار میدممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(08-03-2015, 10:49 PM)..::Baharmast::.. نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-03-2015, 10:39 PM)Տomayyeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی چی چیه این حرفا سرکار چی؟
خوب اصلا روند مسابقه اینهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تقصیر خودته این همه سوال کردی مجبور شدم بپیچونمت تا بقیه هم فرصت کنن بپرسن  بعدم به قول خودت به حرف زدنم اشنایی
خدا وکیلی من جات بودم چون طبعا بیش از بقیه میشناسمت نمیگفتم تویی تا بقیه هم بپرسن
من به اونایی که حدس درست زدن اعتبار میدممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تقصیر من چیه.ی ندا میدادیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد