آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنیدچهره ی شما چوبی است یا فلزی...؟
زمان کنونی: 01-25-2022، 09:03 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: "MaryaM"
آخرین ارسال: "MaryaM"
پاسخ 0
بازدید 767

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شما چهره ؟ یا فلزی است ی چوبی

چهره ی شما چوبی است یا فلزی...؟
#1
سالهاي سال بود كه چينيها باور داشتند چهره افراد ميتواند واقعيتهاي پنهان شخصيتشان را آشكار كند. شايد چنين تصوري از نظر شما غيرواقعي بهنظر برسد اما بررسيهاي جديد هم نشان ميدهد كه پيشاني نوشت آدمها، شخصيتشان را هم آشكار ميكند. فيلسوفهاي چيني ميگويند 5 عنصر در جهان ميتواند زندگي ما را تحتتاثير قرار دهد؛ چوب، ، آب، آتش، زمين و فلز. از نظر آنها هر كدام از ما تلفيقي از اين عناصر را در چهره خود داريم اما يكي از اين عناصر، نسبت به بقيه آنها شاخصتر است. گذشته از فيلسوفهاي قديمي، پژوهشگران امروزي هم اين موضوع را تاييد ميكنند. سيمون برون، يكي از متخصصان انگليسي كتابي در مورد اين موضوع نوشته و توضيح ميدهد كه چطور هركدام از شما ميتوانيد شاخصترين عنصر را در چهره ديگران شناسايي كنيد و از طريق آن به شخصيتشان پيببريد.
چهرههاي چوبی

بيشتر ضربتي و بدون فكر عمل ميكنند، بلندپروازند و فوقالعاده با اعتماد به نفس كارهايشان را انجام ميدهند. آدمهايي كه عنصر وجوديشان چوب است، بسيار فعالند و هميشه ذهنشان سرشار از ايدهها و طرحهاي تازه است. وقتي يك پروژه جديد به ذهن اين افراد ميرسد، صبر ندارند تا آن را شروع كنند اما در مقابل، وقتي كاري را به دست ميگيرند، زود از آن خسته ميشوند. جاهطلبي آنها باعث ميشود كه گاهي بيرحم جلوه كنند و جز به منافع خودشان به چيزي فكر نكنند. افرادي كه چهره چوبي دارند، نترس هستند و از اينكه به قلمروهاي ناشناخته وارد شوند ابايي ندارند. اين افراد براي رسيدن به هدفشان هركاري ميكنند. اگر خواستگارتان چهرهاي با اين ويژگيها دارد، بدانيد كه اعتماد به نفس بالايي دارد و ديگران نميتوانند او را از فكري كه در سر دارد، منصرف كنند. شور و شوق اين افراد براي عملي كردن ايدههاي تازه هميشه هم خوب نيست چون اگر در اين ميان، كسي سد راهشان شود، تحريكپذير و تندخو ميشوند و بيرحمانه او را پس ميزنند.
چهرههايي از عنصر آب

اين افراد انعطافپذيرند و خوب ميتوانند خودشان را با شرايط وفق دهند. در كنار آنها خوش ميگذرد و عاشق تنوع و تغيير هستند. آنها به ظاهر اهميت زيادي ميدهند و هميشه هم لبخند به لب هستند. حل كردن مشكلات مردم، يكي از لذتبخشترين كارها براي اين افراد است.
اگر با فردي كه چنين چهرهاي دارد آشنا شويد، ممكن است بعد از مدتي فكر كنيد او را بهخوبي شناختهايد اما درواقع، شناختن آنها بهطور كامل، سختتر از آن چيزي است كه شما فكر ميكنيد؛ چون مرموز هستند و آنچه در ذهنشان ميگذرد را راحت با ديگران در ميان نميگذارند. افرادي كه عنصر وجوديشان آب است، ميتوانند موضوعات را از زواياي مختلف ببينند اما گاهي هم به يك آدم حساس تبديل ميشوند كه آزردگيها و زخمهاي وجوديشان را در مقابل ديگران آشكار نميكنند.
چهرههاي آتشين

بدانيد خواستگاري كه چنين چهرهاي دارد، ماجراجو، اجتماعي و برونگراست و عاشق اين است كه توجه ديگران را بهخود جلب كند. چهرههاي آتشين، بيشتر بهدنبال مشاغل سرگرمكننده و هنري ميروند. آنها به عواقب كارهايشان خيلي توجه نميكنند و تنها در فكر لذت بردن از لحظه هستند. اين آدمهاي عجيب و غريب عاشق موضوعات اندوهناك هستند و حتي اگر مشكلي در زندگيشان نباشد، گاهي براي خلق يك تراژدي پيشقدم ميشوند.
آنها آدمهايي رك هستند و به دليل اينكه كسي را نرنجانند حرفشان را در دلشان نگه نميدارند و اگر حسي دارند، آن را به راحتي نشان ميدهند. در كنار چنين فردي به شما خوش ميگذرد و بيشتر دوستان زيادي دارند اما واي به روزي كه شيطان درونشان بيدار شود. آتشينها آدمهاي ريسكپذيري هستند و بعيد نيست كه گاهي به دليل همين عادت، همه زندگيشان را از دست بدهند. براي مثال اگر همسر آينده شما در اين گروه باشد و روزي احساس كند كه شغلش را دوست ندارد، بلافاصله رهايش ميكند چراكه اگر موضوعي بهنظر اين آدمها كسالتآور بيايد، در نخستين فرصت رهايش ميكنند.
چهرههاي زميني


اگر خواستگارتان چنين چهرهاي دارد، بدانيد كه مرد عمل است و روي آسمانها زندگي نميكند. گرچه احتمالا كمي خجالتي است و مدتي طول ميكشد تا سفره دلش را برايتان باز كند اما اگر چنين فردي را به زندگيتان راه دهيد، به شما تا ابد وفادار ميماند. انرژي زمين در اين افراد با كمي حسادت و كينهتوزي هم همراه است. اگر به فردي كه چنين چهرهاي دارد ضربه بزنيد، اين ضربه به عمق قلبش وارد ميشود و مدتها طول ميكشد تا شما را ببخشد. اما در مقابل، اين فرد وفادار، گرچه حساس است اما باهوش و منطقي هم هست و عجولانه تصميم نميگيرد. پس در كنار او ميتوانيد با خيال راحت زندگي كنيد و مسئوليت تصميمات بزرگ را بهعهدهاش بسپاريد.
زمينيها به انجامدادن سريعالسير كارها علاقهاي ندارند. آنها دوست دارند با صبر و حوصله كارشان را انجام دهند و به همين دليل ديگران مهر كند بودن را روي آنها ميچسبانند، اما در واقع اين افراد، دوست دارند كارها را در زماني كه خودشان ميخواهند و به شيوهاي كه خودشان دوست دارند، انجام دهند. آنها سختكوش و با انصافند و تعريف دقيقي از درست و غلط را در ذهن خود دارند كه به راحتي نميتوانيد تغييرش دهيد.
چهرههاي فلز


اين افراد كاملا خويشتندار هستند و ترجيح ميدهند گاهي از ديگران كنارهگيري كنند. افرادي كه عنصر وجوديشان فلز است، مصمم هستند و سرسختانه روي موضوعات تمركز ميكنند. معمولا آدمهايي كه در ارتباط با آنها قرار دارند، هيچ اطميناني نسبت به جايگاهي كه در زندگي اين فرد دارند، نميتوانند داشته باشند و جالب اين است كه يك فلزي از اين موضوع لذت هم ميبرد. ا
گر خواستگاري با اين خصوصيات ظاهري داريد، از قبل بدانيد كه احتمالا شخصيتي كنترلگر دارد و اگر انرژي فلز در او توسط انرژيهاي ديگر كنترل نشود، به رفتارهاي وسواسي و سرشار از اضطراب كشيده ميشود، چراكه شخصيتهاي فلزي، بهخودي خود نوعي بيصبري و خشم را درون دارند اما اگر توسط انرژيهاي ديگر كنترل شوند، به ندرت اين رفتارها را از خود بروز ميدهند. اما زندگي با اين افراد سراسر مشكل نيست. آنها آدمهاي مصممي هستند كه آسان تسليم نميشوند و ميخواهند هرطور شده كاري كه ميكنند را به سرانجام برسانند، پس اگر با خصوصيات گفته شده مشكلي نداريد و بهدنبال فردي ميگرديد كه خوب بتواند از پس زندگياش بربيايد، يكي از آنها را انتخاب كنيد
دیشب با خدا دعوایم شد...
با هم قهر کردیم...
فکر کردم دیگر دوستم ندارد...
رفتم و گوشه ای نشستم و چند قطره ای اشک ریختم...
خوابم برد
صبح که بیدار شدم مادرم گقت:
نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی میامد...!


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شما چه فلزی هستید؟ "MaryaM" 0 589 07-11-2014, 05:35 PM
آخرین ارسال: "MaryaM"

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان